Tag: dashurisë

Nga fillimet e lidhjes deri tek planet për fëmijë, Fjolla Morina “hap zemrën” për fansat

04/01/2021

Historia e dashurisë së Fjolla Morinës krijoi zhurmën e radhës në ‘showbiz-in’ e Tiranës dhe estradën e Kosovës. U shkruan variante të ndryshme të lidhjes ... Read More

Adriana do ta “çmend” të dashurin afrikan me këtë pamje

13/12/2020

Kështu u duk mbrëmë Adriana Matoshi. E, kush mbet pa e diskutuar lidhjen e dashurisë së Adriana Matoshit? Aktorja sërish e kapi qendren e vëmemdjes. ... Read More

Përflitet prej kohësh se është në lidhje me Robert Berishën, modelja zbulon statusin e saj aktual

28/10/2020

Historia e dashurisë mes Robert Berishës dhe modeles Jessica Kadiu bëri bujë në media pak kohë më parë. Ndonëse, modelja ka treguar se ajo e ... Read More

Puthja: Ja përfitimet shëndetësore

22/10/2020

Puthja është një ndër gjestet dhe simbolet emocionale më të bukura të dashurisë. Por keni menduar ndonjëherë se është shumë më tepër se kaq? A ... Read More

Stresi bëhet nostalgjik, publikon foton e vjetër: Koha kur ngacmoja Keisin

15/10/2020

Historia e dashurisë së dyshes së njohur Stresi dhe Keisi siç duket ka nisur në lagje. Ka qenë Stresi ai që ka kujtuar këto kohë ... Read More

Pasi zbuloi se do martohej me biznesmenin që u arrestua, Fjolla Morina shfaqet e përqafuar me mashkullin misterioz

15/10/2020

Pasi la qelinë e burgut, u zbulua dhe historia e dashurisë së Fjolla Morinës me Fisnik Sylën, me të cilin gjendej në makinë kur u ... Read More

Majk bashkohet me Majlindën? Zbulohet e vërteta

10/10/2020

Historia e dashurisë së Majkut dhe Majlindës, edhe pse është mbyllur para lindjes së djalit të tyre, Roan, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. ... Read More

Partneri feston ditëlindjen, këngëtarja e surprizon me dhuratat luksoze (Foto)

25/09/2020

Këngëtarja Genta Ismajli po jeton historinë më të bukur të dashurisë me biznesmenin turk Hysen Usta. Ky i fundit ka treguar se është shumë romantik ... Read More

Seldi drejt fejesës për herë të katërt. Kush është modelja që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit

19/09/2020

Pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka bërë publike lidhjen e re të dashurisë. Ishte pikërisht ditëlindja e të dashurës së tij kur ai ... Read More

Genta Ismajli zbulon planet e dasmës: Do të bëj dy, një tradicionale, një klasike

11/09/2020

Këngëtarja Genta Ismajli është duke jetuar historinë e saj më të bukur të dashurisë. Këngëtarja prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me biznesmenin ... Read More

Pas 8-vjetësh, Nik Xhelilaj i jep fund lidhjes me aktoren turke

07/09/2020

Edhe pse është munduar ta jetojë në privatësi të plotë lidhjen e dashurisë, aktori i njohur shqiptar Nik Xhelilaj nuk ka shpëtuar pa u bërë ... Read More

“I ka martesa këto peripeci”, Vesa Luma dhe Big Basta nuk flasin me njëri-tjetrin, ja ‘molla e sherrit’

26/07/2020

Këngëtarja Vesa Luma përpos dashurisë që merr çdo ditë nga partneri i saj, ka treguar se ndonjëherë ka dhe zënka mess çiftit. Këtë herë molla ... Read More