Tag: dashurinë

Fansi i kërkon leje për të bërë portretin e saj tatuazh, moderatorja i jep përgjigjen epike

12/01/2021

Shumë fansa për të shprehur dashurinë apo pëlqimin që kanë ndaj një personazhi publik kanë zgjedhur që portretin e  tyre të preferuar ta gdhendin në ... Read More

Kjo veshje e përditshme e Loredanës kushtoi plotë 3 mijë e 320 euro

03/01/2021

Sa kushton një veshje e përditshme e Loredanës Loredana njihet për dashurinë e saj ndaj veshjeve interesante. Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe ... Read More

“Shihemi në dasmë”, Rudina dhe Marku ndajnë lajmin surprizë në ditën e parë të vitit

01/01/2021

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Pas propozimit të Frrokut në një nga vendet më të bukura të Turqisë, Cappadocia, Rudina tregoi se kanë ... Read More

Shpat Kasapi zyrtarizon lidhjen me partneren e tij, Selvijen (FOTO)

25/12/2020

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Dyshja organizuan një ceremoni private me familjarët e tyre dhe kanë ... Read More

Foto/ Fjolla dhe Fisniku super seksi pas martesës

24/12/2020

Ata këtë muaj i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.Fjala është për artisten Fjolla Morina dhe partnerin e saj, Fisnik Sylën, ... Read More

Pak javë pas martesës, në këtë gjendje ka përfunduar Fjolla Morina

23/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, i ka dhënë fund beqarisë së saj. Ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me biznesmenin e njohur ... Read More

Publikohet fotoja e parë pas martesës nga Fjolla Morina dhe Fisnik Syla

10/12/2020

Fjolla Morina, mbrëmë (e mërkurë) i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partnerin e saj, biznesmenin e njohur nga Gjilani, ... Read More

Fjolla Morina martohet me biznesmenin, Fisnik Sylën

10/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, i ka dhënë fund beqarisë së saj. Ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me biznesmenin e njohur ... Read More

“Do të kemi aq fëmijë sa Hailey dëshiron”, Justin Biber flet për herë të parë mbi planet për të zgjeruar familjen

02/12/2020

Këngërari i njohur Justin Biber dhe modelja Hailey prej kohësh po jetojnë dashurinë e tyre të cilën e kanë kurorëzuar edhe në martesë. Në një ... Read More

Biznesmeni turk ‘shkrihet’ pas Gentës, ja çka ka bërë tani për të!

10/11/2020

Dashurinë që e kanë për njëri tjetrin, ata arrijnë ta shprehin në forma të ndryshme. Me anë të videove e imazheve të ndryshme, kujdesen që ... Read More

Zbulohet e dashura e re e Majk/ Kush është miss-i që i ka rrëmbyer zemrën

05/11/2020

Majk duket se ka gjetur dashurinë në krahët e biondes seksi.  Vajza që ia ka rrëmbyer zemrën reperit, dyshohet të jetë pikërisht Miss-i Blerta Veseli. ... Read More

“Të dua shumë shpirt”, kështu i dashuri ia shpreh dashurinë Adrianës

05/11/2020

I dashuri ia shpreh dashurinë Adrianës me fjalët më të ëmbla: Të dua shumë shpirt. Pak ditë më parë, aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana ... Read More