Tag: dashur

Engji lajmërohet nga shtëpia, kështu po duket pa pikë grimi

15/04/2021

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo. Engji vazhdon të jetë ... Read More

Rozana Radi tregon pengun e jetës: Fatkeqësisht s’do e ndryshoja realitetin

14/04/2021

Këngëtarja e dashur për publikun, Rozana Radi ka realizuar së funmi një bisedë virtuale me fansat, ku iu ka dhënë mundësinë që t’i bëjnë pyetjet ... Read More

Fatma Methasani: Prindërit s’e besojnë akoma dot që jam bërë mami, shtatori më rikthen në…

11/04/2021

Fatma Methasani është një nga emrat më të dashur të ekranit, prej një vit ajo është i kushtuar rritjes së djalit të saj Noah duke ... Read More

Partnerja i bën dedikimin romantik Shpat Kasapit: Sa me fat jam, jetoj me zërin tend

10/04/2021

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun. Dyshja janë gjithmonë aktiv në rrjetet sociale, ... Read More

Superfestë, brenda ditëlindjes super luksoze të Morena Tarakut

02/04/2021

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Morena Taraku, ka festuar sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 28-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë ... Read More

Engji bëhet gati për festën e ditëlindjes së saj, ka zgjedhur këtë veshje provokuese

24/03/2021

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo. Engji vazhdon të jetë ... Read More

Bujar Qamili rrëfen betejën e vështirë me Covid-19: Pas 4 ditësh gjendja u përkeqësua, djali më tha ke qëndruar 21 ditë në koma

24/03/2021

Këngëtari i dashur për publikun  Bujar Qamili pak kohë më parë u infektua me Covid-19.  Në një lidhje me Skype në emisionin “Wake Up”, Bujari ... Read More

“14 vite bashkë!” Miriami uron Albanin me fjalët më emocionuese

23/03/2021

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Sot është një ditë e shënuar për çiftin, ndërsa ... Read More

Qëndresa e Labit bëhet gati për të dal, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

23/03/2021

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun. Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë ... Read More

Mozzik dhe Loredana prindër për herë të dytë, reperja konfirmon lajmin e ëmbël (Foto)

22/03/2021

Çifti shumë i dashur për publikun, Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar dhe madje dyshja duket se do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin ... Read More

Jeta midis artit dhe familjes, Ingrid Gjoni: Ka qenë shumë e vështirë kur…

21/03/2021

Ingrid Gjoni është një nga emrat më të dashur për fansat që e kanë ndjekur me fanatizëm në karrierën e saj artistike prej 15 vitesh. ... Read More

Të papublikuara më parë! Xhensila na tregoi foto të Besit me Ajkën e porsalindur dhe na ngrohu zemrat

20/03/2021

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më smpatikë dhe të dashur për publikun. Ata publikojnë herë pas here imazhe nga jeta e ... Read More