Tag: dalje

Bella Hadid publikon pamjet me të brendshme dhe superseksi

04/10/2020

Bella shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria dhe nga setet e saj fotografike, ku çdo dalje e saj ka një emërues të përbashkët: pamjet ... Read More

Mban urinën për 18 orë pasi piu dhjetë biirra, e rëndë ajo që ndodh

25/06/2020

Një burrë 40 vjeç, i cili gjatë një dalje në darkë kishte pirë dhjetë shishe me bi.rrë, e mbajti urinën për 18 orë, duke pësuar ... Read More

Mban urinën për 18 orë pasi piu dhjetë birra, e rëndë ajo që ndodh

25/06/2020

Një burrë 40 vjeç, i cili gjatë një dalje në darkë kishte pirë dhjetë shishe me birrë, e mbajti urinën për 18 orë, duke pësuar ... Read More

Janushev: Udhëheqim në pjesën më të madhe të vendit

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T20:50:42+02:00 Sekretari i VMRO-DPMNE-së në një dalje para gazetarëve në selinë e VMRO-DPMNE-së tha se nga të dhënat e deritanishme Gordana Siljanovska udhëheq me ... Read More

Stedeniçan, nuk votohet në një qendër votimi/Video

21/04/2019

Në Studeniçan nuk do të votohet në një qendër votimi, ndërkohë që raportohet edhe për dalje të ulet të qytetarëve në të gjitha vendvotimet. https://www.youtube.com/watch?v=YeO-kDUkvBg ... Read More

Aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë (Video)

20/04/2019

Një aksident komunikacioni ka ndodhur të shtunën, në magjistralen Prishtinë – Pejë, përkatësisht në dalje të Sllatinës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:00. Përveç dëmeve ... Read More

Aksident tragjik në Itali, humbin jetën dy shqiptarë

07/04/2019

Një aksident tragjik iu ka marrë jetën dy emigrantëve shqiptarë, në autostradën A14, në dalje mes Bitonto dhe Molfetta. Krahas tyre edhe një person tjetër ... Read More

Han qetëson skeptikët për negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

03/04/2019

Alsat 2019-04-03T10:14:17+02:00 Komisioneri për zgjerimin e Evropës,  Johanes Han, në një dalje para deputetëve në Komisionin e Punë të Jashtme të BE-së ka thënë se ... Read More

Aksident në magjistralen Gjilan-Ferizaj, vdes një grua dhe lëndohet një fëmijë

29/03/2019

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Ferizaj në dalje të fshatit Partesh. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një grua ... Read More

Aksident trafiku në Gjakovë, lëndohet motoçiklisti

28/03/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur ndërmjet një veture dhe një motoçiklete në dalje të Gjakovës, ku si pasojë ka pësuar lëndime trupore drejtuesi i motoçikletës. ... Read More

Strugë, sërish digjen kallamet

10/03/2019

10 Mars 2019 / 20:01 Një pjesë e madhe me kallam është djegur sot në dalje të Strugës në drejtim të fshatit Kalishtë. Sipas dëshmitarëve ... Read More

“Ti nuk mund ta ndalosh as një taksi. Kthehu te Atletico”, tifozët e Realit nuk e kursejnë Courtoisin në dale të Bernabeut

06/03/2019

Tifozët e Real Madridit nuk kursyen lojtarët e tyre në dalje të Santiago Bernabeut pas humbjes 1-4 nga Ajaxi, ku më këtë rast u eliminuan ... Read More