Tag: Dafina

Ish-e fejuara e Danit rregullohet e bëhet si kukull, për ku është nisur kështu?

20/01/2021

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun. Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo. Por, pak ... Read More

Dafina dhe Dj Geek më të dashuruar se kurrë, çifti pushime në borë

14/01/2021

Dafina dhe Dj Geek janë në një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë. SHpesh është përfolur për lidhjen dhe ndarjen e tyre, por ... Read More

Dashuri deri në ‘qiell’, Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë

14/01/2021

Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë. Dafina Zeqiri në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë një fotografi duke u puthur me të dashurin e ... Read More

Publikohet kënga “Mos shko” nga Dafina Zeqiri dhe Yll Limani, vëmendje merr pamja e Dafinës

26/12/2020

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani publikojnë duetin e ri “Mos shko”. Sot erdhi në treg bashkëpunimi më i ri nga Ylli dhe Dafina. Para pak ... Read More

Dedikimi prekës i Dafina Dautit për vajzën pasi ish-bashkëshorti ia mori atë

11/12/2020

Dafina Dauti bën dedikimin prekës për vajzën pasi ish-bashkëshorti ia mori atë: Mund të më ndalojnë nga ti fizikisht, por s’mund të më ndalojnë të ... Read More

Pas ndarjes nga i fejuari, ish-reja e Danit bën këtë veprim

19/11/2020

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun. Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo. Por, pak ... Read More

Ish reja e Danit befason të gjithë me imazhin e fundit

01/11/2020

Ish reja e Danit sjellë një foto të nxehtë. Dafina Haziri është vajza nga Peja e cila filloi të njihej si reja e ardhshme e ... Read More

Tensionohet situata, Tayna nuk i ndal reagimet ndaj Dafinës pas veprimit të fundit të kësaj

27/10/2020

Reperet kosovare Tayna dhe Dafina Zeqiri duke se i kanë prishur keq raportet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja Tayna, duket se i ... Read More

Dikur shoqe sot “armike”/ Çfarë ndodhi mes Taynës dhe Dafinës

26/10/2020

Tayna dhe Dafina dikur mikesha, sot duket se kanë ftohur marrëdhënien e tyre. Pak kohë më parë, dyshja solli një bashkëpunim mes tyre, në këngën ... Read More

U përfol shumë për super-femrën në klipin e Dafina Zeqirit, mësoni se kush është ajo

23/10/2020

Mësoni se kush është super femra, në klipin e Dafina Zeqirit. Dafina Zeqiri gjatë ditës së djeshme ka publikuar klipin e këngës “Zili Zili”. Projekti ... Read More

Çfarë po ndodh mes Dj Geek dhe Dafinës?  Detaji që i bëri konfuz fansat (Foto)

10/08/2020

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen në një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it, mirëpo romanca e tyre nuk zgjati dhe këngëtarja tregoi ... Read More

“Jam ende e dashuruar”/ Dafina Zeqiri flet për Dj Geek

14/07/2020

Dafina Zeqiri është ende e dashuruar me Dj Geek. Ka qenë vetë këngëtarja që e ka pohuar këtë fakt, ndonëse çifti i ka dhënë fund ... Read More