Tag: cilin

Learta e ‘zbulun’ se në cilin vend është gjumi më i mirë

08/04/2021

Learta tregon se në cilin vend është gjumi më i mirë. Learta që nga dita kur është bërë nënë kujdeset për çdo detaj për të ... Read More

Arbenita dhe Fero së shpejti do bëhen prindër

19/02/2021

Fero dhe Arbenita ditën e djeshme kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre, lajm të cilin e ndanë edhe me ndjekësit në rrjete sociale. E pas ... Read More

Fjoralba Ponari tregon se një i ftuar e ka ngacmuar seksualisht: Ndodhi në prapaskenë, kam qarë me kokërr të lotit

11/01/2021

Moderatorja Fjoralba Ponari ka ndarë së fundmi një sekret, të cilin nuk e kishte treguar më parë. Gjatë rubrikës “Trotuar” në “E diell”, ku flitej ... Read More

E eliminoi nga “Love Story”/ Vivien shpërthen ndaj Saimirit

23/12/2020

Të hënën, Saimiri i “Love Story” u përfshi në një debat të ashpër me Vivienin, të cilin e eliminoi në fund të mbrëmjes.Gjithçka nisi nga ... Read More

Jonida Maliqi flet për divorcin nga bashkëshorti: E quaj një dështim timin

30/11/2020

Tre vjet më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi u divorcua nga bashkëshorti, me të cilin ka edhe një djakë Dan. Ditën e djeshme ... Read More

Neymar ose Mbappe? Kë do të zgjedh PSG

21/11/2020

PSG duhet të zgjedhë njërin nga dy yjet. PSG ndoshta duhet të zgjedhë se cilin nga dy yjet Neymar ose Kylian Mbappe të mbajnë në ... Read More

Egzon Hyseni: Disiplina e hekurt dhe dëshira e madhe shkak i trofeve të mia

31/10/2020

Kampion në sportin të cilin e kultivon tashmë prej disa vitesh. Egzon Hyseni vjen në një rrëfim ndryshe, ku tregon eksperiencën e tij. Pas disa ... Read More

Loredana gdhend tatuazhin e veçantë për të atin e ndjerë: Vajza e babit

31/10/2020

Reperja e njohur Loredana humbi 1 vit më parë babain e saj, me të cilin kishte një raport shumë të veçantë.  Ajo ka zbuluar së ... Read More

Fifi pranë zyrtarizmit të lidhjes me djalin nga Tirana, ja detaji që na bindi

24/10/2020

Pak kohë më parë u zbulua se partneri i Fifit, për të cilin këngëtarja ka folur në shumë emisione duke mos e zbuluar portretin e ... Read More

Keni dilema? Ja cilin iPhone duhet të blini

19/10/2020

Cilin iPhone duhet të blej? Apple sapo ka zbuluar katër iPhone të rinj 5G, ndërsa ul njëkohësisht çmimin e formacionit të saj ekzistues. iPhone 12 ... Read More

Jeni lodhur duke hekurosur? Ja spreji i bërë në shtëpi për të mbajtur rrobat pa rrudha

24/08/2020

Sidomos në këto kohë të nxehta, provoni këtë sprej të cilin mund ta përgatisni në shtëpi. I dobishëm për mbajtjen e rrobave pa rrudha, si ... Read More

Mendonin se kishte vdekur dhe e varrosën, familjarët shokohen kur e gjejnë duke ecur në varreza

23/08/2020

Familja e një burri egjiptian, për të cilin menduan se kishte vdekur dhe ishte varrosur, kanë mbetur të tronditur, pasi ai u rishfaq prapë dhe ... Read More