Tag: cilët

Piolit mund t’i shtohen problemet

05/04/2021

Milan-Sampdoria la një shije të keqe te kuqezinjtë, të cilët duket se kanë humbur terren në garën Scudetto dhe të cilët duhet të shikojnë shpinën ... Read More

Albert Ajnshtajn vuante nga ‘Sindroma e mashtruesit’

22/03/2021

Kush konsiderohet kësisoj, cilët tipa? SHBA– A mendoni shpesh se sukseset tuaja janë vetëm fryti i pamerituar i fatit? Është sindroma e mashtruesit: Ajnshtajni gjithashtu ... Read More

Zbulohet arsyeja pse Jasmina dhe Andi nuk flasin me njëri-tjetrin

12/03/2021

Jasmina dhe Andi nuk flasin me njëri-tjetrin, zbulohet arsyeja. Andi dhe Jasmina, të cilët kanë treguar se janë tepër të afërt me njëri-tjetrin dhe kanë ... Read More

Revulocion te Juventus, priten katër transfere të mëdha

12/03/2021

Katër lojtarët të cilët Juventus dëshiron t’i transferojë. Zonja e Vjetër do të fillojë një proces të rindërtimit në skuadër, ku shumë lojtarë mund të ... Read More

Upsss, i hap bluzën dhe i ngre këmbët, takimi i Atdheut dhe Sarës

19/02/2021

Takimi i parë i Atdheut dhe Sarës ishte mëse romantik, të cilët ishin shumë pranë njëri tjetrit. Sara tha se e zgjodhi Atdheun pasi ishte ... Read More

Përtypni aspirinën për efekt maksimal

07/11/2020

Personat të cilët kanë pasur dhe kanë probleme me zemrën, kanë shumë më tepër dobi nga aspirina nëse e përtypin atë, sesa kur e marrin ... Read More

Askush nuk e kishte menduar, kështu u prit Messi në Torino!

28/10/2020

Leo Messi me shokë ka zbritur në Itali. Rreth 100 tifozë, të cilët nuk kishin vendosur maska, e priten Barcelonën dhe Lionel Messin në hotelin ... Read More

Moderatorja flet për largimin nga ‘Pop Culture’: Gjithçka ka një fillim dhe një fund

08/09/2020

Janë të shumtë figurat e njohur të ekranit të ‘Top Channel’ të cilët janë larguar gjatë sezonit veror. Mes tyre është edhe moderatorja Dojna Mema. ... Read More

Keni lindur në shtator? Ja sa me fat jeni…

03/09/2020

Të lindurit në shtator janë persona të cilët janë më të prirur drejt suksesit. Të gjithë ato që e kanë ditëlindjen në këtë muaj duhet ... Read More

Numri i madh i pacientëve me Covid-19/ Sallat e operacioneve punojnë me kapacitete të përgjysmuara

30/06/2020

Nga dita e martë, pacientët të cilët janë të konfirmuar pozitiv me Covid, dhe janë të intubuar ose me CPAP, janë duke u trajtuar edhe ... Read More

“A e di njeri ku fiken femrat?”, Isli ndan fotot me Orin

18/06/2020

Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dy moderatorët e programit të mëngjesit “Ëake Up”, të cilët padyshim kanë treguar se gëzojnë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin… Mirëpo, ndjekësit ... Read More

Njihuni Me “Robotët Vrastar”, Helikopterë Xhepi

08/06/2020

Në Afganistan dhe në vatrat të tjera të luftës kanë filluar të përdoren helikopterët miniaturalë, të cilët mund t’i mbash në shuplakë të dorës, por ... Read More