Tag: çifti

Përputhet çifti i parë, Tea e Andi largohen nga emisioni

24/01/2021

Me një vals e llokume, Tea dhe Andi çifti i parë që Përputhen. “Kemi vendosur të dalim që këtu të përputhur! Vendosëm ta bëjmë publike ... Read More

Tea dhe Andi sot pritet të largohen nga emisioni

24/01/2021

Lajm i keq për fansat e “Për’puthen” – Tea dhe Andi sot pritet të largohen nga emisioni. Çifti i parë i “Për’puthen” që do të ... Read More

Loredana konfirmon rikthimin me Mozzik/ Fotoja e çiftit në krah të njëri-tjetrit

09/01/2021

Prej kohësh po përflitej se Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar e madje çifti u fotografua bashkë disa herë. Mirëpo në një intervistë për “Prive”, reperi ... Read More

Djali i Milotit po ‘kujdeset’ për vajzën e Ledrit, Belkiz publikon këtë imazh

07/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Ledri dhe Sara ... Read More

Sara publikon imazhin me të bukur të Poemës, ky detaj bie në sy!

05/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Pak javë pas lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar Sara Hoxha

04/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Sara Hoxha flet për lindjen e vajzës: Kaluam sfidën më të vështirë, për të marrë dhuratën më të jashtëzakonshme

16/12/2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, dy ditë më parë u bekuan me një fëmijë. Sara solli në jetë një ... Read More

Patrisi i bën ‘diss’ Tunës, publikon video me djalin duke e quajtur kështu

07/12/2020

Ditëve të fundit është përfolur mjaftë çifti Patris e Tuna. E gjithë kjo erdhi pasi Tuna ia ndërroj mbiemrin djalit duke e kthyer në mbiemrin ... Read More

Fjolla Morina organizon dasmën luksoze, por gjykata kërkon ta hetojë për trafik armësh

05/12/2020

Çifti më i dashuruar se kurrë, nuk i kursen deklaratat, dhuratat dhe darkat Fjolla Morina organizon dasmën luksoze, por gjykata kërkon ta hetojë për trafik ... Read More

Kjo është befasia qe e priti Emirës pas lidnjes së djalit

30/11/2020

Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi. Në datën historike 28 Nëntor çifti simpatik Gold Ag e Ermira u bënë prindër ... Read More

Martohen Fero dhe Arbenita, kjo e fundit është shtatzënë

28/11/2020

Fero dhe Arbenita janë çifti më i diskutuar në shoëbiz dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e dashurisë është një nga më ... Read More

Ribashkimi emocional: Koronavirusi “ua mohoi të qenit afër” për tetë muaj

24/11/2020

Koronavirusi “ua mohoi të qenit afër” për tetë muaj, çifti i martuar për 63 vjet shtrëngojnë duart e njëri-tjetrit përsëri. Një çift i martuar për ... Read More