Tag: Channel

Shpërthejnë puthjet në emision, Andi puth Jaseminën, Atdheu Sarën

21/02/2021

Plasin puthjet në PërPuthen. Pafund surpriza në këtë PërPuthen Prime në Top Channel. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës ... Read More

‘S’di ta drejtosh’, Bora Zemani i kthehet ndjekësit që e kritikoi për moderimin e ‘Përputhen’

13/10/2020

Prej shtatorit, në ekranin e Top Channel nisi transmetimi i “Përputhen” nën moderimin e Bora Zemanit. Një emision i cili është nga e hëna në ... Read More

Moderatorja flet për largimin nga ‘Pop Culture’: Gjithçka ka një fillim dhe një fund

08/09/2020

Janë të shumtë figurat e njohur të ekranit të ‘Top Channel’ të cilët janë larguar gjatë sezonit veror. Mes tyre është edhe moderatorja Dojna Mema. ... Read More

U hodh në gjyq nga “Top Channel”, reagon aktorja e njohur: Më falsifikuan firmën

09/03/2020

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha u hodh në gjyp nga `Top Channel´ , pasi u akuzua se kishte shkelur kontratën dhe kishte nxjerrë ... Read More

Vajza ruse tregon si ra në dashuri me shqiptarin dhe la Rusinë për Tiranën!

15/05/2019

Mbrëmjen e sotme në Soiree, në Top Channel kemi mundësinë të dëgjojmë historinë e disa personave të huaj që kanë zgjedhur që për hir të ... Read More

Ndikimi rus në Shqipëri, dyshime për një skenar të ngjashëm me Velesin

12/03/2019

Televizioni Top Channel të hënën ka dhënë disa detaje nga ajo çfarë raportoi kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Helidon Bendo, në Komisionin parlamentar të Sigurisë ... Read More

Objekti misterioz në formë rrethore i parë nga sateliti, i ka befasuar ekspertët e arkeologjisë (Video)

10/03/2019

Hulumtuesit e Discovery Channel po besojnë se hapësira e gjetur, është përdorur nga keltët paganë, për sakrifica njerëzore, para nisjes për në beteja. Ky është ... Read More

Rrëfehet 22-vjeçarja nga Tirana e cila punon striptiste

11/02/2019

Në programin “Exclusive”, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën prej ... Read More

Monika Kryemadhi: Jam kërcënuar nga grupe kriminale, vajzën e largova nga Shqipëria për arsye sigurie

18/01/2019

Në studion e “Open”, në Top Channel, Monika Kryemadhi ka deklaruar se është kërcënuar në rrjetet sociale nga persona të cilët i ka identifikuar si ... Read More

Renato Mekolli hedh poshtë largimin nga “Hell’s Kitchen”

06/01/2019

Renato Mekolli ka hedhur poshtë largimin e tij nga një prej emisioneve më të shikuara në Top Channel, “Hell’s Kitchen”. Ai me anë të një ... Read More