Tag: buzë

Nusja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë vajzë

21/11/2020

Gruaja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë femër. Gena Jetishi nuk është tanimë emër i panjohur për publikun. Bashkëshortja e këngëtarit gjakovar është ... Read More

Milani po e humb Calhanoglun, afër kalimit te Interi

21/10/2020

Calhanoglu buzë kalimit në Inter, pasi Milani s’ia plotëson dëshirat. Hakan Calhanoglu është një nga futbollistët protagonistë të një momentit të jashtëzakonshëm që po kalon ... Read More

VIP-at në plazh/Ajola Xoxe mbyll pushimet në Sarandë, “zhvishet” Sonila Meço

05/09/2020

Ndonëse shtatori ka hyrë, ka ende ndër ata që shijojnë ditët buzë detit. Të tillë janë edhe VIP-at tanë, që ndonëse kanë pasur një sezon ... Read More

Të gjithë në plazh, por Saimir Tahiri zgjedhë të pushojë në fshatin e origjinës

02/08/2020

Kjo fundjavë i ka gjetur thuajse buzë detit. Por ka pasur dhe nga ata që kanë zgjedhur turizmin e fshatit, për të eksploruar më shumë. ... Read More

Qyteti shfaqet mbi tokë 30 vjet pas fundosjes

07/06/2020

Villa Epecuen dikur ka qenë një qytet i popullarizuar turistik buzë liqenit të njëlmët në jug të Buenos Airesit, në Argjentinë – por, më 10 ... Read More

Video/ Dybala puth në buzë Ronaldon në momentin e festimit të golit

20/01/2020

Kjo është një nga pamjet më virale të orëve të fundit ku Cristiano Ronaldo puth në buzë Paolo Dybala. Veprimi ndodhi në ndeshjen Juventus-Parma ku ... Read More

Bëri operacionin e parë plastik vetëm 20 vjeç, sot e reja ka marrë një pamje të frikshme

18/11/2019

Një hundë e vogël e harkuar, buzë të trasha e flokë të gjatë… një bel i hollë dhe një trup me përmasa 90-60-90 janë konsideruar ... Read More

Trajtojeni herpesin në buzë në mënyrë natyrale

11/11/2019

Herpesi në buzë është një nga gjërat më të bezdisshme që mund t’ju ndodhë. Mirëpo ekzistojnë disa produkte natyrale, të cilat i kemi të gjithë ... Read More

Të shohësh perëndimin e diellit është ilaç natyral

08/06/2019

Të përqafuar buzë detit, apo të relaksuar në mal, apo dhe në katet më të larta të një ndërtese të qytetit, perëndimi përfaqëson një nga ... Read More

Novi Sadi gdhinë me mbishkrimet: “Kosova nuk është Krime”, “Vojvodina Republikë” (Foto)

06/04/2019

Organizata “Vojvodina e Re” (Mlada Vojvodina) në shëtitoren buzë  Danubit në Novi Sad, ka shkruar grafite me mbishkrimet “Vojvodina Republikë”, “Kosova nuk është Krime”. Kjo ... Read More

Me zbulimin e pllakës përkujtimore “Epopeja e Trepçës”, përmbylllet “Java e Minatorëve”

28/02/2019

Në Qendrën e Kulturës “Rexhep Mitrovica”, buzë lumit Ibër, është mbajtur tubimi përmbyllës i aktiviteteve të “Javës së Minatorëve” me rastin e 30 vjetorit të ... Read More

Një 53-vjeçar dyshohet se ka rënë në liqenin e Livoqit – policia jep detajet

03/02/2019

Policia e Kosovës e ka marrë një informatë se një veturë gjendet e hapur buzë liqenit, afër fshatit Livoq i Epërm. Me këtë rast, Policia ... Read More