Tag: Bukura

“Dukesh si burrë”/ Adrola Dushi i kthen përgjigjen epike komentuesit

13/01/2021

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura dhe më të komentuara shqiptare. Prej vitesh bukuroshja shqiptare është zhvendosur në SHBA ku po vijon ... Read More

“Fillimi i diçkaje të bukur”, Adriana Matoshi me të dashurin shfaqen më të lumtur se kurrë

08/01/2021

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi dhe Keith Groenveld po shijojnë momente shumë të bukura të lidhjes së tyre. Gjatë tërë këtyre kohëve, dyshja kanë ndarë ... Read More

Adrola sapo doli nga frizerja, është bërë tamam si ‘kukull’

01/12/2020

Është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare. Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, ... Read More

Femra më e bukur shqiptare nuk jeton vetëm, na njofton me mashkullin që i ka marrë zemrën

28/11/2020

Është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare. Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, ... Read More

Bebe Rexha arratiset me partnerin drejt Meksikës, këngëtarja habit me linjat trupore (Foto)

03/11/2020

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha po shijon ditët më të bukura me partnerin e saj, Keyan Safyari. Këngëtarja është fotografuar me partnerin në ... Read More

Puthja: Ja përfitimet shëndetësore

22/10/2020

Puthja është një ndër gjestet dhe simbolet emocionale më të bukura të dashurisë. Por keni menduar ndonjëherë se është shumë më tepër se kaq? A ... Read More

Më mirë një biznes sesa një lidhje të re/ Adrola Dushi flet për jetën private: Kur të gjej të duhurin…

17/10/2020

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare e cila ka një karrierë të suksesshme në SHBA. Bukuroshja shqiptare ishte personazhi i radhës ... Read More

Nga “Miss Shqipëria 2020”, te pasarelat botërore, Françeska Rustemi: Ju tregoj lidhjen time me Oriola Marashin

28/07/2020

E bukura do të ndryshojë botën”, kështu ka shkruar Dostojevski. Françeska Rustemi është zgjedhur si shoqëruesja e parë e misit në kompeticionin e bukurisë “Miss ... Read More

Bukuria e të qenit teze!

08/07/2020

E bukura e të qenurit teze konsiston në ndarjen e momenteve unike dhe argëtuese, të shoqëruara nga të qeshura dhe shumë dashuri me fëmijën e ... Read More

Si t’i zhdukim njollat e djersës nga veshjet gjatë verës?

08/07/2020

Përveç gjithë gjërave të bukura, vera është e mbushur me “siklete” të vockla. Siç janë përshembull njollat e djersës në bluzën apo fustanin e ri. ... Read More

Grabitësit nuk kursejnë as bukuroshen e sportit, futen në shtëpinë e saj dhe marrin gjërat me vlerë

07/06/2020

Dileta Leota është padyshim një nga gazetaret e sportit më të bukura në qarkullim. Ndonëse një personazh televiziv, kjo nuk i ka ndaluar aspak grabitësit ... Read More

FOTOT e para 49 viteve të Kryeministrit, ja si ngjante Rama kur ishte një fëmijë

03/06/2020

Kishit parë ndonjë fotografi të Kryeministrit, Edi Rama, në moshë kaq të vogël? Ne na u dukën aq të bukura dhe aq të qeshura këto ... Read More