Tag: bukur

Dafina feston ditëlindjen, i dashuri i bën befasinë më të bukur që keni parë

14/04/2021

Dafina Zeqiri merr surprizën më të bukur nga partneri në ditëlindjen e saj. Këngëtarja, Dafina Zeqiri, sot feston 32-vjetorin e lindjes. E në këtë ditë ... Read More

Si një nuse e re, Kumrija shkëlqen me këtë grim e fustan

11/04/2021

Kumrija si nuse e re me këtë grim e fustan të bukur. Kumrija mbetët një emër i dalluar në skenën e muzikës popullore. Ajo përveç ... Read More

Bayerni merr një lajm të bukur para ndeshjes kthyse kundër PSG

11/04/2021

Bayerni merr një lajm të bukur para ndeshjes kthyse kundër PSG. Portieri i PSG Kaylor Navas u dëmtua në ndeshjen kundër Strasburgut dhe do të ... Read More

Nuk e keni ditur, Tea e ka kaq të bukur nënën

09/04/2021

Tea tregon nënën dhe do habiteni sa të bukur e ka. Tea Trifoni është padyshim një nga konkurrentet më të përfolura të programit “Përputhen” dhe ... Read More

Ky është mëngjesi më i bukur i jetës së Elita Rudit

04/04/2021

Elita Rudi tregon mëngjesin më të bukur të jetës. Moderatorja Elita Rudi ka pak jave që u bë nënë për herë të dytë. Pas Zërit ... Read More

Vajza e Ryvës feston ditëlindjen, ajo i organizon një festë madheshtore

03/04/2021

Në ditëlindjen e bukur të Dorelës, vajzës së Ryva Kajtazit. Vajza e këngëtares Ryva Kajtazi, sot feston katër vjetorin e lindjes. Dorela, është fëmija i ... Read More

Harrojeni Andin, vëllau i tij është një bukurosh i vërtetë

02/04/2021

Vajzat po zihen për Andin në ”Për’puthen”, por nuk keni parë vëllanë e tij sa i bukur është Andi është kthyer në një nga djemtë ... Read More

“Më duket shumë e shëmtuar kur debatojnë dy gra”, Grida Duma: Nëse s’do merresha me politikë, do më shihnit në regjisurë

28/03/2021

Tërheqëse, e bukur dhe elegante, mendime të cilat të vijnë teksa sheh Grida Dumën. Në çdo dalje është e pashmangshme që bukuria e saj të ... Read More

U përfol se është në pritje të ëmbël, reagon Genta Ismajli

19/03/2021

Këngëtarja Genta Ismajli po jeton prej kohësh historinë e bukur të dashurisë me biznesmenin turk, Usta. Dyshja janë gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë ... Read More

Nuk e keni parë asnjëherë, kaq të bukur e ka “vëllain” Adelina Ismajli

17/03/2021

Nuk e keni parë asnjëherë, kaq të bukur e ka “vëllain” Adelina Ismajli Këngëtarja Adelina Ismaili në instagram ka bërë një urim të veçantë për ... Read More

Engji shfaqet joshëse, bluza i zbulon më shumë se ç’duhet

15/03/2021

Engji shfaqet joshëse. Kur është fjala për bukur në paraqitjet fizike Engjëllusha është gjithmonë e dalluar në mediat rozë. Ajo brenda një periudhe të shkurtër ... Read More

Ana tregon puthjen më të bukur që ka marrë

11/03/2021

‘Puthja më e bukur që ke marrë?’, Ana habit me përgjigjen. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi ka dhënë një intervistë 60 sekondëshe në “Prive”. Ajo ... Read More