Tag: bujë

Messi do të mungojë edhe ndeshjen e radhës

23/01/2021

Pas incidentit që bëri bujë në media, kur Leo Messi doli nga fusha me karton të kuq në finalen e Superkupës së Spanjës ndaj Bilbaos, ... Read More

Loredana na prezanton me orën super të shtrejtë që ka blerë së fundmi

21/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

E veshur me pallton më të bukur, Loredana do ta ‘shkri’ Mozzikun me këtë pamje

16/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

08/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen

07/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Pizhamet e shqyera tek të pasmet po i habitin të gjithë në internet

25/12/2020

Disa reklama për një palë pizhama në internet kanë shkaktuar bujë pasi janë përhapur pothuajse në të gjithë rrjetin. Reklamat për pizhamet filluan që të ... Read More

Loredana ndryshon sërish pamjen, po duket krejt ndryshe

07/12/2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana nuk i ndahet për asnjë moment jetës luksoze

02/12/2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Zyrtarisht të ribashkuar: Mozzik e Loredana ndajnë pamjet e para pranë njëri-tjetrit

26/11/2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Vin Veli flet për Bora Zemanin: Kur ke fëmijë në mes, duhet të mbash miqësi

21/11/2020

Tre vite më parë bëri bujë në media lajmi i ndarjes së Bora Zemanit dhe Vin Velit. Çifti për një kohë të gjatë vendosën të ... Read More

Përflitet prej kohësh se është në lidhje me Robert Berishën, modelja zbulon statusin e saj aktual

28/10/2020

Historia e dashurisë mes Robert Berishës dhe modeles Jessica Kadiu bëri bujë në media pak kohë më parë. Ndonëse, modelja ka treguar se ajo e ... Read More

Befason Tayna, publikon foto të shumë viteve më parë

22/10/2020

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare. Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj ... Read More