Tag: Brendshëm

Tahiri feston sot ditëlindjen, poston videon e veçantë ku dhia ‘i kafshon’ veshin

30/10/2020

Sot është një ditë e veçantë për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahir. Ai ka festuar sot ditëlindjen e tij të 41-të dhe nuk kish se ... Read More

Pse kemi skuqje dhe nxehtësi në vesh në disa raste

29/05/2020

Janë tri pjesë të veshit: veshi i brendshëm, i mesëm dhe i jashtëm, i cili është pjesa e vetme të cilën mund ta shihni. A ... Read More

Veseli në Lipjan: Ne marrim përgjegjësi para qytetarëve dhe mbajmë fjalën

27/05/2019

Në kuadër të takimeve me degët, pas procesit të brendshëm zgjedhor, lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar strukturat e degës së ... Read More

Çfarë është sistemi i imunitetit dhe si ta forcojmë atë

27/05/2019

Trupi i njeriut ka një mekanizëm të brendshëm që e mbron veten. Ky mekanizëm njihet si sistemi i imunitetit. Sistemi i imunitetit është një rrjet ... Read More

Grupi i grabitjen në Rinas, kishte veprimtari kriminale edhe në Kosovë (Video)

26/04/2019

Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj ka konfirmuar të premten se grupi i grabitjes në Aeroportin e Rinasit kishte pasur veprimtari kriminale edhe në ... Read More

Kush e vrau Admir Muratajn? Flet për herë të parë Ministri i Brendshëm, Sandër Llesha

19/04/2019

  Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është pyetur këtë të premte se kush e ka vrarë Admir Muratajn, personin që dyshohet se qëndroi prapa gjithë ... Read More

Grabitja e Rinasit, ky është njëri nga të dyshuarit

19/04/2019

Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa ... Read More

Grabitja në Rinas, mësoni emrin e njërit prej grabitësve është nga Elbasani

19/04/2019

Në një kohë kur ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në ... Read More

Lleshaj: Për grabitjen në Aeroportin e Rinasit, policia u njoftua me vonesë

18/04/2019

Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj ka marrë fjalën në seancën parlamentare ku po zhvillohet interpelanca që deputetët e opozitës kërkuan me të për ... Read More

Në bankën e të akuzuarve, ja kur nis gjyqi për Saimir Tahirin

16/04/2019

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do të ulet në bankën e të akuzuarve më 19 qershor. Pas përzgjedhjes së gjyqtarëve, sot është caktuar edhe data ... Read More

Murtezaj ka një paralajmërim për kandidatët që synojnë pozitën e të parit të kësaj partie

14/04/2019

Ish- kandidati për deputet të LDK-së, Valon Murtezaj ka komentuar procesin e brendshëm zgjedhor në këtë parti. Përmes një shkrimi në Facebook, Murtezaj ka thënë ... Read More

Ministri Lleshaj zbulon sa euro u grabitën në Aeroportin e Rinasit

12/04/2019

Ministri i Brendshëm i Shqipërisë Sandër Lleshaj ka akuzuar koncesionarin e Aeroportit të Rinasit si përgjegjësin kryesor të grabitjes së ditës së martë të miliona ... Read More