Tag: beson

Menagment Elliot jep dritën jeshile, Milan në verë transferon talentin e madh brazilian

20/01/2021

Menaxhimi i Elliott i beson plotësisht Paolo Maldini në kryerjen e projektit të Milanit. Drejtori teknik është afër nënshkrimit të një lojtari tjetër. Sipas TMË, ... Read More

A do të mund Bacelona ta rikthejë Neymarin, flet Messi

28/12/2020

Messi thotë se Barça s’mund ta blejë Neymarin. Lionel Messi nuk beson se Barcelona do të jetë në gjendje të përballojë kthimin e Neymarit në ... Read More

Deklaratë bombë nga Anglia: Man United do ta sfidojë Liverpoolin për titull në Premierligë

21/12/2020

Manchester United po vazhdon me formë të mirë këtë sezonë në Premierligë. Roy Keane beson se Manchester Unitedi është në gjendje ta sfidojë Liverpoolin në ... Read More

Kandidati për president të Barçës optimist se do ta bindë Messin të qëndrojë

11/12/2020

Kandidati për president të Barcelonës, Victor Font, beson se ai mund ta bindë Leo Messin që të mbetet në Camp Nou, përtej këtij sezoni. E ... Read More

Befason Klopp: Tetë klube janë aktualisht në garë për titullin e Ligës Premier

20/11/2020

Klopp beson se tetë klube janë aktualisht në garë për titullin e Ligës Premier. Jurgen Klopp beson se tetë klube janë aktualisht në garë për ... Read More

A do të jenë të grumbulluar Muriqi e Rrahmani?

09/11/2020

Salihu beson se Muriqi, Rrahmani dhe tjerët do të jenë të grumbulluar me Kosovën. Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Eroll ... Read More

Trajneri i Milanit, Stefano Piolit, e ka lavdëruar futbollin e tij, Theo Hernandez.

05/11/2020

Theo Hernandez ka shpërthyer pas ardhjes në Milan. Ai beson se Theo është një ndër mbrojtësit e majtë më të mirë në botë dhe meriton ... Read More

“Chelsea mund ta fitojë Ligën e Kampionëve”, deklarata qe ka dridhur kulbët evropiane!

20/10/2020

Sot nis edicioni i ri i Ligës së Kampionëve. Trajneri i Sevillës, Julen Lopetegui, beson se Chelsea është ekip mjaftueshëm i mirë sa për ta ... Read More

Arteta konfirmon të ardhmen e Xhakës

02/01/2020

8:54 | 2 Janar 2020 08:54 | 2 Janar 2020 Mikel Arteta thotë se beson se mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka do të qëndrojë në ... Read More

Facebook me logo dhe strategji të re të brendit

05/11/2019

Kompania ka zbuluar një logo dhe strategjinë e re të brendit, për të cilën beson se do ta ndajë më qartë Facebook-un si një kompani ... Read More

Xavi befason: As Mbappe, as Neymar – ky mund të jetë lojtari që mund të mbërrijë nivelet e Messit dhe Ronaldos

18/09/2019

19:18 | 09/18/2019 Ikona e Barcelonës, Xavi beson se Raheem Sterling do të dalë në skenë si lojtari më i mirë në botë kur Lionel ... Read More

Apple po punon në një iPad të palosshëm me rrjet 5G

08/07/2019

Sipas ‘China’s Economic Daily News’, Jeff Lin, një analist me IHS Markit, beson se Apple po krijon fshehurazi një iPad të palosshëm me rrjet 5G. ... Read More