Tag: bëri

Genta Ismajli befason të fejuarin milioner për ditëlidne

25/09/2021

Kjo është dhurata e ditëlindjes që Genta Ismailit ia bëri të fejuarit milioner. Siç dihet, këngëtarja kosovare Genta Ismaili po jeton në Turqi, pranë njeriut ... Read More

Andrra vishet me fustan të shkurtë, do ta lë pa fjalë Sinanin

18/09/2021

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha. Lidhja e ... Read More

Lacazzette merr vendim të papritur

11/09/2021

Arsenali bëri shumë për të nënshkruar me Tammy Abrahamin si zëvendësues të Alexandre Lacazette dhe sulmuesi i Gunners mund të vendoset për një largim vitin ... Read More

“Çdo gjë e kemi në dorë”, analiza speciale e Altin Lalës: Ja si ia del Shqipëria të shkojë në “Play-Off”

08/09/2021

Ish-kapiteni i Kombëtares, Altin Lala, bëri një analizë të detajuar për ecurinë e Shqipërisë në këto eliminatore të Botërorit. Nëpërmjet një lidhje live nëpërmjet “Skype”-s, ... Read More

Rudina Dembacaj dasmë tradicionale me Mark Frrokun! Detajet e ceremonisë me shumë të ftuar

05/09/2021

Kur bëri celebrimin zyrtar me Mark Frrokun më 1 janar, Rudina Dembacaj foli edhe për një ceremoni martese, e cila tashmë është në prag të ... Read More

Era Istrefi shihet bashkë me Skerdin

30/08/2021

Çka i bëri bashkë Era Istrefin dhe Skerdin? Era Istrefi dhe Skerdi janë bërë bashkë në studio. Ka qenë Skerdi ai i cili ndau një ... Read More

Solskjaer gëzon tifozët me këtë deklaratë për Ronaldon

30/08/2021

“Ronaldo do të sjellë diçka krejtësisht ndryshe tek ne” Manchester United bëri rikthimin senzacional të Cristiano Ronaldos në Old Trafford, duke e transferuar nga Juventus ... Read More

Për sa kohë Arbnora e mësoi turqishten për t’u bërë pjesë e serialit më të shikuar në Turqi

29/08/2021

Modelja dhe prezantuesja shqiptare, Arbnora Ademaj, ditë më parë bëri zyrtarisht debutimin në kinematografinë turke. Ajo u bë pjesë e serialit të ri turk të ... Read More

A do të prezantojë sërish Fjoralba Ponari në “Portokalli”? Moderatorja ju jep fund dyshimeve

28/08/2021

Para pak ditësh Luana Vjollca i bëri të gjithë ndjekësit e saj të dyshojnë se ajo mund të drejtpjë spektaklin “Portokalli” në sezonin e ri ... Read More

Kaq para do të fitojë Ronaldo te United

28/08/2021

Kthimi i Cristiano Ronaldos, bëri bujë të madhe. Cristiano Ronaldo do të nënshkruajë një kontratë dyvjeçare me Manchester United në vlerë totale prej 50 milionë ... Read More

Luana ia “qet flakën” rrjeteve sociale,poston foto në bikini

21/08/2021

Luana Vjollca, po vazhdon të shijojë pushimet e saj. Pas punës së madhe që bëri gjatë gjithë vitit, ajo ka gjetur kohë pak për relax. ... Read More

Ndjekësi ofendoi rëndë partnerin e Adriana Matoshit, acarohet Arjola Demiri dhe i kthehet keq!

12/08/2021

Para disa kohësh, Adriana Matoshi bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Aktorja tregoi se për herë të parë është njohur me Keith në ... Read More