Tag: bënë

Është nënë e dy fëmijëve, Belkizja befason me format e saj

13/10/2021

Që kur ajo u bë gruaja e Milot Rashicës, Belkizja është në qendër të vëmendjes. Miloti dhe Belkiza u bënë prindër për herë të dytë. ... Read More

Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës kur e pa për herë të parë dhe s’mund të ishte më e veçantë se kaq

11/10/2021

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë në korrik të këtij viti. Ata mirëpritën në jetë një vajzë ... Read More

Sara ‘merr malin’ – si do të reagojë Ledri

25/09/2021

Sara Hoxha pi verë në mal. Partnerja e këngëtarit të njohur Ledri Vula, nuk bënë ndonjë gjë konkrete, ama fotot dhe Instagrami i pëlqejnë mjaftë, ... Read More

Pamjet nga festa surprizë/ Vogëlushi i Emina Çunmulajt vjen në shtëpi, ja pritja madhështore që i bëhet

21/09/2021

Pak ditë më parë, Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj, Sam Nazarian u bënë prindër për herë të tretë. Emina solli në jetë një djalë, ... Read More

Pasi u bënë prindër për herë të parë, ndahen Fero dhe Arbenita

20/09/2021

Çifti shumë përfolur nga  publiku, Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë me datë 24 prill. Modelja  bukuroshe Arbenita solli në jetë ... Read More

Dy kunata bëhen bashkë, befasojnë me gjestin që ka bërë Leonita dhe Arbnora

16/09/2021

Leonita Lekaj dhe Arbonora u bënë emra të njohura që kur na treguan se janë bërë kunata dhe hynë në familjen Xhaka. Leonita është e ... Read More

“Mos e lër qenin afër vajzës”, Orinda Huta acarohet keq me ndjekësit (FOTO)

15/09/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysa u bënë prindër për herë të parë me një vajzë. Orinda solli në jetë një vogëlushe bukuroshe, që e pagëzuan ... Read More

Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij humbin njeriun e afërt të familjes

31/08/2021

Para pak ditësh, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani u bënë prindër për herë të dytë. Çifti i famshëm u bekuan sërish me ... Read More

Ryva Kajtazi i bën një dhuratë të çuditshme frizerit të saj

20/08/2021

Ryva Kajtazi ja bënë këtë dhuratë frizerit të njohur, Kacit. A e keni ditur që këngëtarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi, është kuzhiniere shumë e ... Read More

Dojna Mema rrëfen historinë e tre viteve të saj me Vlashentin: Distanca forcon dashurinë!

06/08/2021

Në fillim të këtij viti Dojna Mema dhe Vlashent Sata bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë. Që nga ai moment, dyshja kanë publikuar vazhdimisht ... Read More

Cozman e harron Tunën, e bënë lidhjen e re serioze

26/07/2021

Cozman e bënë lidhjen serioze, nisin pushimet bashkë në mesin e familjes. Pas lidhjes së bujshme që pati me artisten e njohur Altuna Sjedi – ... Read More

Pas një mungese të gjatë, Elita Rudi do të rikthehet shumë shpejt në ekran!

26/07/2021

Në fillim të këtij muaji, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të dytë. Elita solli në jetë vogëlushen të cilën ... Read More