Tag: Behluli

Shyhretja po e shijon borë e parë në Brezovicë

30/11/2020

Shyhrete Behluli shijon borën në Brezovicë. Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke qenë tejet aktive ... Read More

Me komplete të bukura e taka të larta, Shyhretja po duket si 20 vjeҫare me paraqitjen e fundit

27/11/2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ... Read More

Gresa e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mori vëmendjen me grimin dhe frizurën e rëndë

26/11/2020

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Burri i saj do të xhelozojë, Shyhretja publikon një foto ku ju bën konkurrencë vajzave të reja

19/11/2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ... Read More

Shyhretja e mposhtë edhe Morena Tarakun, ky është çmimi marramendës i veshjes së saj

14/11/2020

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli është shumë aktive në muzikë. Edhe pse ende jemi në kohë pandemie, Shyhretja nuk është ndalur asnjë moment, duke sjell ... Read More

Shyhrete Behluli nuk frikësohet nga koronavirus, në këtë gjendje del në rrugë

08/11/2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ... Read More

Gresa bëhet sërish ‘nuse’, lë nën ‘hije’ të gjitha me pamjen

01/11/2020

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Besiana publikon foto provokuese nga pishina, cili do të jetë reagimi i Shkurte Fejzës?

27/10/2020

Vajza e Shkurtes me foto provokative nga pishina. Besiana Behluli është vajza e dytë e Shkurte Fejzës për të cilën jo rrallë herë shkruhet e ... Read More

Reja ia zgjedh fustanin më të bukur, Shyhretja shfaqet si asnjëherë më parë

26/10/2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ... Read More

Pas kaq vitesh Shyhretja shfaqet me veshje kombëtare, kaq bukur po duket

21/10/2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ... Read More

“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

21/10/2020

Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl, publikojnë këngën “Jam shqiptar”. Është publikuar bashkëpunimi i Shyhrete Behlulit me këngëtarin turk. Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete ... Read More

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

19/10/2020

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo. ... Read More