Tag: Behluli

Djali i Njomzës feston ditëlindjen, Shikoni si e uron Shyhretja nipin

22/01/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Gresa Behluli na prezanton me dhomën e saj të fjetjes

19/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Gresa e Shkurta bëhen gati për të dal, veshja e tyre mori tërë vëmendjen

15/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Shyhretja rregullohet për ditëlindje, kështu duket nga frizerka

10/01/2021

Njomza e publikon Shyhretën duke e rregulluar për ditëlindje. Shyhrete Behluli i kushton rëndësi të veçantë pamjes fizike për ditëlindjen e saj. Këtë e ka ... Read More

Sot feston ditëlindjen Shyhrete Behluli, ja sa vite i ka bërë

10/01/2021

Shyhrete Behluli feston ditëlindjen e 59-të. Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Ajo gjithmonë mbetet e veçantë si në ... Read More

Gresa Behluli ka dalur për kafe me shoqe, mori vëmendjen me pamjen e saj

07/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

E zbulon për herë të parë, ja pse Shyhrete Behluli ishte dënuar me burg

03/01/2021

Shyhrete Behluli tregon sesi ishte dënuar me burg vetëm pse këndoi këngë nacionaliste. Këngëtarja ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj. Shyhrete Behluli në ... Read More

Shyhretja dhe familja e saj me urim për Vitin e Ri, pamje nga festa në familjen Salihu

31/12/2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ... Read More

Shyhretja e ‘dashuruar’ në vetëvetën, e bën edhe këtë veprim për të marrë vëmendjen

29/12/2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ... Read More

Me fustan të kuq e flok kaçurrela, Shyhretja mahnitë me pamjen, si një vajzë e re

20/12/2020

Kjo është poza më e rrallë që e ka marrë ndonjëherë Shyhrete Behluli. Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ka foto me bollëk, të cilat ... Read More

Djali i Shyhretës ja kalon nuses me dukat

19/12/2020

Djali i Shyhrete Behlulit i mbushur dukat. Këngëtarja Shyhrete Behluli i ka rezistuar fuqishëm kohës, duke mbetur emër shumë i dashur, zë i dëgjuar dhe ... Read More

Vijnë reagime pas publikimit të këngës së Shkurte Fejzës: Përmban gjuhë të urrejtjes dhe promovon nënshtrimin e grave

16/12/2020

Tash e disa javë këngëtarja Shkurte Fejza dhe vajza e saj, Gresa Behluli, kanë publikuar një këngë me titullin “Nuse, mësuse”. Si duket kënga nuk ... Read More