Tag: bashkohet

Kush është këngëtarja e njohur që pritet të trazojë shtëpinë e Big Brother Vip

21/10/2021

Beatrix Ramosaj do i bashkohet banorëve të ‘Big Brother Vip’ këtë të premte. Lajmi është konfirmuar nga burime për ‘kryefjala.com’, që kanë zbuluar se këngëtarja ... Read More

Arrihet marrëveshja, Inter me super transferim nga Ajaxi

06/10/2021

Andre Onana do t’i bashkohet Interit me parametra zero në korrik të vitit 2022. Fabrizio Romano raporton se Andre Onana ka arritur marrëveshje me Interin ... Read More

Njihuni me konkurrenten e parë nga Kosova që i bashkohet “Big Brother VIP”

17/09/2021

Kjo është konkurrentja e parë nga Kosova që i bashkohet “Big Brother VIP”. Edhe pak javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP”, ... Read More

Paul Pogba e dëshiron kalimin të gjiganti evropian

06/09/2021

Pogba e preferon transferimin në Madrid Mesfushori francez mund t’i bashkohet Real Madridit gjatë verës që vjen, do të largohet nga Manchesteri Paul Pogba është ... Read More

Bakayoko nënshkruan kontratë të re me Chelsean, niset drejt San Siros

27/08/2021

Mesfushori do të nënshkruajë rinovimin dyvjeçar të kontratës me Chelsean, dhe do t’i bashkohet me Milanin në një marrëveshje të mundshme prej 15 milionë eurosh. ... Read More

Shkodran Mustafi në Serie A

25/08/2021

Mustafi mund t’i bashkohet Etrit Berishës dhe Mërgim Vojvodës te Torino. Shkodran Mustafi është lojtar i lirë, pasi u largua nga Schalke në fund të ... Read More

Arrihet marrëveshja, Shaqiri i thotë “PO” kësaj skuadre

22/08/2021

Mesfushori i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri po i bashkohet Lyonit në një marrëveshje prej 9.5 milionë funtash, konfirmon TheGoal. Klubet kanë rënë dakord për një tarifë ... Read More

Milan vjen me super-lajm

08/08/2021

Mesfushori i Milanit, Franck Kessie pritet të bashkohet me Rossonerët në ditët në vijim dhe të nënshkruajë një marrëveshje të re në San Siro. La ... Read More

Pritje bravoroze e Interit për Eriksen, Interi jep njoftimin e fundit mbi gjendjen e tij shëndetësore

04/08/2021

Eriksen i bashkohet ekipit, Interi jep njoftimin e fundit mbi gjendjen e tij shëndetësore. Klubi italian, Interi ka njoftuar ardhjen e mesfushorit Christian Eriksen në ... Read More

Zyrtare: Milan shet në Holandë pa pritur mbrojtësin e talentuar

13/07/2021

Milan ka lejuar mbrojtësin e Primavera Nikos Michelis të bashkohet me ekipin holandez Willem II në huazim me mundësi blerje. Willem II ka zbuluar nënshkrimin ... Read More

Lojtari kosovar bashkohet me ekipin e parë të Interit në stërvitjet parasezonale

13/07/2021

Andi Hoti bashkohet me ekipin e parë të Interit në stërvitjet parasezonale Andi Hoti është thirrur në ekipin e parë të Interit. Interi do të ... Read More

Lëvizje e papritur e Ancelottit, synon transferimin e ‘dështakut’ të Man United

05/07/2021

E kërkon Carlos Ancelotti, Van de Beek pritet t’i bashkohet Real Madridit Manchester United e ka fituar garën me Real Madridin për mesfushorin Donny Van ... Read More