Tag: Bashkëshortja

Çka po ndodh me Qëndresën, në këtë gjendje ka përfunduar

05/08/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Labi kaq shumë e do Qëndresen, ia vendos pikën në ballë

02/08/2021

Qëndresa është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Arsyeja ishte Dauti, Lola tregon pse hoqi dorë nga muzika

31/07/2021

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti. Bashkëshortja e politikanit ka bërë të ditur se ëndrra e saj ka ... Read More

Ariana e tepron me këto sandale, nuk i heq nga këmbët

21/07/2021

Ariana Fejzullahu nuk po i heq nga këmbët këto sandale. Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut njihet edhe për stilin e veçantë e modern që posedon, shkruan ... Read More

“Veç për argëtim”, Lulja befason në imazhin e fundit

20/07/2021

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Turi dhe Orinda bëhen prindër për herë të parë: Zbulojnë emrin e bebushes

15/07/2021

Moderatori Turjan Hysko dhe bashkëshortja e tij Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.Lajmin e ka bërë të ditur Turjani ... Read More

Qëndresa vishet me fustan krejt me lula, kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistoj Labi

09/07/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Vedat Muriqi me dedikim për bashkëshorten me rastin e ditëlindjes

06/07/2021

Sot (e martë) feston ditëlindjen bashkëshortja e futbollistit Vedat Muriqi, Edibe Jorgangjiu – Muriqi. Me këtë rast nuk ka munguar një dedikim special nga partneri, ... Read More

‘A shtatzënë je a’, bashkëshortja e Lumit B habit me përgjigjen

02/07/2021

Shtatëzënë për herën e dytë? Bashkëshortja e Lumi B thyen heshtjen Bashkëshortja e reperit, Lumi B, Miranda, nuk preferon të shfaqet shumë në publik, megjithatë ... Read More

Selvija jeton në një shtëpi me nënën e Shpatit dhe ka disa këshilla për të dhënë nisur nga eksperienca

29/06/2021

Selvije Jao, bashkëshortja e Shpat Kasapit, ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me nënën e këngëtarit. E ftuar më herët në ... Read More

“Sakrifikove gjithçka për ne!” Gjiko urim plot ndjenjë Elitës për ditëlindje

28/06/2021

Festë në familjen Gjikolli. Moderatorja e njohur dhe bashkëshortja e reperit Gjiko, Elita Rudi feston ditëlindjen. Çifti së bashku me dy fëmijët, Zëri dhe Bota, ... Read More

Qëndresa e Labit provon talentin e saj edhe në këndim, ja cilën këngë e këndon

23/06/2021

Qëndresa është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More