Tag: Bashkëshortja

“Familja jonë e vogël po rritet…” Granit Xhaka do të bëhet sërish baba

15/01/2021

Granit Xhaka do të bëhet sërish baba. Bashkëshortja e tij, Leonita zbuloi se është në pritje të ëmbël, teksa ndau me ndjekësit një foto pranë ... Read More

Qëndresa e Labit rregullohet si nuse, por ia ‘huqi’ keq me veshjen

13/01/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

E pyesin a ka ndërhyrje estetike, gruaja e Goldit befason me përgjigjen

11/01/2021

Bashkëshortja e Gold AG Ermira Shkodra tregon se a ka ndërhyrje estetike. Bashkëshortja e reperit Gold AG, Ermira Shkodra, është tashmë emër i njohur për ... Read More

Kjo pamje tregon më së miri raportin e Ermirës me vjehrrën

10/01/2021

Raportin e gruas së Gold AG me nënën e tij e tregon më së miri kjo foto. Bashkëshortja e reperit ka zbuluar marrëdhëniet me vjehrrën ... Read More

Nuk ia zbuluan fytyrën e djalit, gruaja e Goldit tregon arsyen

10/01/2021

Bashkëshortja e Goldit tregon se pse nuk ia zbulojnë fytyrën djalit. 28 nëntori përherë do të jetë i veccantë për çiftin Agushi. Ermira dhe Goldi ... Read More

Blero shkon në Zvicër, e ‘takon’ Afronën aty ku kurrë nuk e keni menduar!

08/01/2021

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika, tashmë janë zhvendosur në Zvicër. Ishte vet këngëtari ai i cili vitin e ... Read More

Foto e rallë/ Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij në 2001 në Holandë

07/01/2021

Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka postuar një foto në çift, e cila daton në janar të vitit 2001. Janar 2001 në Holandë: Para se të ... Read More

“…Gjithë bekime e fat”, Ardit Gjebrea dhe Anila shkëmbejnë dhuratat e veçanta në përvjetorin e martesës

06/01/2021

Moderatori Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja e tij, Anila festojnë sot 30-vjetorin e martesës. Gjebrea kujton se dita e martesës së tyre ka qenë më shumë ... Read More

Celentano: Kurrë nuk kam bërë vaksina, por jam dakord ta bëj tani

04/01/2021

Bashkëshortja ime, Claudia dhe unë kemi qenë të mbyllur praktikisht për një vit në shtëpi, deklaroi duke qeshur kantautori dhe këngëtari i adhuruar italian, Adriano ... Read More

Bashkëshortja e Lulëzim Bashës zbulon piknikun e së dielës, ja ku ka qenë çifti

03/01/2021

Viti i Ri 2021 e ka gjetur krah familjes kryedemokratin Lulzim Basha. Ka qënë bashkëshortja e tij, Aurela ajo që ka postuar në profilin e ... Read More

“Do ta vuaj për tërë jetën”, Stefi Prifti flet mes lotësh për humbjen e bashkëshortes

31/12/2020

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti, Marina, ka ndërruar jetë para 5 vitesh për shkak të një sëmundjeje të rëndë. Ajo u nda nga jeta në ... Read More

Lules i pëlqen të jetë nuse për qejfin e vjehrrës, shikoni veprimin që ka bërë sot

29/12/2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ... Read More