Tag: bashkëshorti

Shkurte Gashi mori një dhuratë shumë të bukur, e ndanë me ndjekësit e saj

24/03/2021

Albert Limani është bashkëshorti i këngëtares së njohur, Shkurte Gashit. Ai tashmë është personazh shumë i përfolur, shkruan ORAinfo. Alberti është shumë aktiv në rrjetet ... Read More

Fjolla Morina merr suprizën më të mirë nga bashkëshorti pas martesës

21/03/2021

Fjolla Morina vazhdon të surprizohet nga bashkëshorti, derisa po shijojnë akoma pushimet në Maldive pas martesës. Ata gjatë këtyre ditëve kanë bërë bujë të madhe ... Read More

Çka po festohet në familjen e Shkurte Fejzës

07/03/2021

Festë në familjen e Shkurte Fejzës. Sot ka festë në familjen e Shkurte Fejzës. Bashkëshorti i saj Hajrushi feston ditëlindjen, e këtë na bëri të ... Read More

Tashmë zyrtare, Adele divorcohet nga bashkëshorti

05/03/2021

Adele divorcohet zyrtarisht nga bashkëshorti. Këngëtarja me famë botërore, Adele dhe ish-bashkëshorti i saj, Simon Konecki, kanë përfunduar procedurën e divorcit dy vite pas ndarjes ... Read More

Zaimina zbulon dhuratën më të shtrenjtë që i ka bërë burri

24/01/2021

Kjo është dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti Zaiminës Zaimina Vasjari ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme në “Shiko ... Read More

Burri i Shkurtës më në fund zbulon fytyrën e djalit, kaq i ëmbël është ai

22/01/2021

Albert Limani është bashkëshorti i këngëtares së njohur, Shkurte Gashit. Ai tashmë është personazh shumë i përfolur, shkruan ORAinfo. Alberti është shumë aktiv në rrjetet ... Read More

Djali i ish-deputetes-babait: A ke pasur shoqe para se të njihje mamin?

17/01/2021

Në rubrikën “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare ish-deputetja e PD-së Oriola Pampuri dhe bashkëshorti i saj Henrik Zotaj janë përballur dhe me pyetjet kurioze ... Read More

Çifti i njohur ndahen pas 18 muajsh martesë

04/01/2021

Aktorja e njohur divorcohet nga bashkëshorti 18 muaj pas martesës. Aktorja e njohur ka bërë apelin për divorc nga bashkëshorti i saj. Kjo është prova ... Read More

Pas martesës Fjolla dhe bashkëshorti saj bëjnë bamirësi/ Dhurojnë para për pandeminë COVID

15/12/2020

Pas martesës Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj Fisnik Syla kanë nisur të bëjnë bamirësi.  Ka qenë këngëtari Labinot Tahiri, i cili ka treguar në ... Read More

Almeda Abazi dhe Tolga zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë

15/12/2020

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan, janë në pritje të fëmijës së dytë. Ditën e sotme, Almeda Abazi ka publikuar një video ... Read More

Afërdita Demaku flet për kohën kur burri dhe vajza e saj u prekën nga koronavirusi

04/12/2020

Covid-19 e ndau për një kohë nga bashkëshorti Afërdita Demakun. Këngëtarja e njohur Afërdita Demaku tregon rrëfimin e saj gjatë kohës sa burri dhe vajza ... Read More

Jonida Maliqi flet për divorcin nga bashkëshorti: E quaj një dështim timin

30/11/2020

Tre vjet më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi u divorcua nga bashkëshorti, me të cilin ka edhe një djakë Dan. Ditën e djeshme ... Read More