Tag: bashkëpunimin

Fero e Morena konfirmojnë bashkëpunimin

21/01/2021

Morena e Fero konfirmojnë bashkëpunimin. Para disa javësh Privé paralajmëroi një bashkëpunimin mes Morena Taraku dhe Feros, por që dyshja nuk reaguan rreth saj deri ... Read More

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e kunatave?

22/10/2020

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e Engjëllushës e Leartës? Një nga prurjet muzikore që bëri bujë pa u publikuar ishte bashkëpunimi mes Engjëllusha Salihut dhe Learta ... Read More

Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë troç: Blej rroba të përdorura

28/01/2020

Këngëtarja Flaka Krelani e ftuar në “Ftesë në 5”, tregoi për bashkëpunimin e saj të fundit si dhe zbuloi disa fakte që nuk i dinim ... Read More

Mësohet se me kë do bëjë duet Don Phenom

05/05/2019

22:03 | 5 Maj 2019 22:03 | 5 Maj 2019 Vig Poppa konfirmon bashkëpunimin për projektin e ri me rep artistin Don Phenom. Para disa ... Read More

Gold AG publikon bashkëpunimin me Ismet Bexhetin

29/04/2019

Gold AG e ka publikuar bashkëpunimin e tij me Ismet Bexhetin. Reperi Gold AG e ka publikaur projektin e tij më të ri muzikor të ... Read More

Gjermania dhe Franca forcojnë angazhimin në Ballkan

29/04/2019

Gjermania dhe Franca duan të forcojnë bashkëpunimin e tyre për stabilitetin e rajonit të Ballkanit Perëndimor nëpërmjet një agjende rajonale në sektorin e zhvillimit social, ... Read More

Thaçi në hapjen e Samitit të Berlinit: Pajtimi me Serbinë dhe Bosnje e Hercegovinën do të jetë i pamundur për aq kohë sa nuk e njohin Kosovën

29/04/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në hapjen e Samitit të Berlinit ka folur për bashkëpunimin rajonal dhe pajtimin. Thaçi në një postim në llogarinë e ... Read More

Conte dëshpëron Interin, zgjedh skuadrën e Bundesligës

16/04/2019

Bayern Munich po mendon të ndërpresë bashkëpunimin me Niko Kovaçin në fund të sezonit. Sezoni me shumë luhatje dhe eliminimi nga Liga e Kampionëve, kanë ... Read More

Kaq klikime ka marrë kënga e Rita Orës me Sofia Reyes dhe Anittan

14/04/2019

Një muaj më parë, Rita Ora solli bashkëpunimin me Sofia Reyes dhe Anittan. Rita Ora bashkë me Sofia Reyes dhe Anittan më 14 maj publikuan ... Read More

NBA: Lakers ndajnë rrugët me trajnerin Walton

12/04/2019

Skuadra e Los Angeles Lakers ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin e deritanishëm, Luke Walton. Lakers të udhëhequr nga Walton në pankinë dhe LeBron James në ... Read More

Skuadra e Ajax ka në shënjestër dy yjet e Barcelonës

04/04/2019

Barcelona dhe Ajax duket se nuk e kanë ndërmend të ndalin bashkëpunimin e tyre. Pasi kanë arritur marrëveshjen për transferimin e Frenkie de Jong në ... Read More

Pas ‘Psikopatja jote’, Fifi publikon këngën e re

01/04/2019

Fifi ka publikuar me videoklip këngën e saj të re, ‘Aroma’.Pas suksesit të saj me bashkëpunimin me MC Kreshën, në këngën ‘Psikopatja jote’, Fifi vjen ... Read More