Tag: Barcelonës

Po ndodh transferi i madh: Coutinho rikthehet në Serie A

08/06/2021

Philippe Coutinho rikthehet në Serie A. Philippe Coutinho është problemi kryesor i Barcelonës dhe Joan Laporta ka vendosur ta shesë brazilianin. Coutinho nuk bën pjesë ... Read More

Milani kishte kohe qe e kërkonte, sulmuesi i madh zyrtarizohet javën e ardhshme të Barcelona

03/06/2021

Futbollisti holandez, Memphis Depay pritet të bëhet lojtar i Barcelonës javën e ardhshme. “Sport” raporton që negociatat mes Barcelonës dhe holandezit janë drejt përfundimit. Depay ... Read More

Edhe video është gati për prezantim, vetëm pritet zyrtarizimi i super sulmuesit të Barcelona

02/06/2021

Memphis Depay raportohet se tashmë është lojtar i Barcelonës. Anësori holandez do të prezantohet shumë shpejtë te skuadra katalunase, pasi edhe video e prezantimi është ... Read More

Mino Raiola ia ofron dy yje të Milanit – Barcelonës

28/05/2021

Agjenti Mino Raiola i ka ofruar dy yje të Milanit, Barcelonës përpara afatit kalimtar të verës. Calciomercato shkruan se Mino Raiola u takua dje me ... Read More

Laporta mban pezull Koeman, trajneri i paqartë për të ardhmen, mungon konfirmimi në krye të Barçës

26/05/2021

Nuk është ende e qartë se cili do të jetë trajneri i Barcelonës sezonin e ardhshëm. Ronald Koeman priste që presidenti Laporta ta konfirmonte menjëherë ... Read More

UEFA nis ‘hakmarrjen’ kundër Real Madridit, Barcelonës dhe Juventusit

25/05/2021

UEFA ka vendosur që të marrë masa disiplinore kundër Real Madridit, Barcelonës dhe Juventusit për projektin e tyre të dështuar të Super Ligës. Dyshja e ... Read More

Drejt shkarkimit nga Barcelona, Koeman: Duhet të respektoni më shumë trajnerin, në fund të sezonit nuk e kam ndjerë mbështetjen e klubit

21/05/2021

Holandezi Ronald Koeman ka shprehur hapur pakënaqësinë ndaj klubit dhe stafit të Barcelonës. Muajt e fundit kanë gëluar zërat se Koeman në fund të sezonit ... Read More

Juventus dhe Barcelona bëjnë shkëmbimin spektakolar

21/05/2021

Shkëmbim spektakolar në mes të Juventusit dhe Barcelonës. Barcelona dhe Juventus këtë verë po përgatiten për një shkëmbim surprizues që askush nuk e kishte paramenduar. ... Read More

Konfirmohet, Barcelona në negociata direkt me sulmuesin e njohur

17/05/2021

Memphis Depay pritet që gjatë verës t’i bashkohet Barcelonës. Holandezi u largua nga agjencia SEG dhe do ta vendos të ardhmen me avokatët e tij. ... Read More

Depay- Barcelona, arrihet marrëveshja e madhe

13/05/2021

Arrihet marrëveshja, Depay do jetë i Barcelonës nëse Koeman mbetet trajner. Ky edicion ende nuk ka përfunduar, por Barcelona është duke u përgatitur për afatin ... Read More

Reali, Juventusi e Barcelona marrin një lajm të keq nga UEFA

12/05/2021

UEFA hap procedurë disiplinore ndaj Real Madridit, Juventusit e Barcelonës. Tre ekipet e fundit që kanë refuzuar të largohen nga projekti i Superligës së Evropës, ... Read More

Barcelona ende shpreson, starton Enis Bardhi

11/05/2021

Formacionet Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Levantes dhe Barcelonës. Titulli i La Ligës nuk është në dorën e Barçës, por katalunasit duan të ... Read More