Tag: banesë

Fëmija i mitur lihet i vetëm në banesë, tentativë tronditëse për të dalë nga dritarja

21/08/2020

E tmerrshme! Një fëmijë i mitur është lënë i vetëm dhe madje i mbyllur në banesë. Ai ka dalë në dritare, ndoshta në përpjekje për ... Read More

U mërzit me partneren nga izolimi në shtëpi, Klajdi Haruni: Do të çoj 6 muaj tek jot’ëmë

15/05/2020

Po ashtu si pjesa tjetër e qytetarëve dhe këngëtari Klajdi Haruni ndodhet i zoluar në banesë prej më shumë se 2 muaj, si rrjedhojë e ... Read More

Kaplohet nga zjarri një banesë në Prishtinë, policia jep detaje (Foto)

19/05/2019

Një banesë në Rrugën “C” në Prishtinë, sot pasdite është kapluar nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora ... Read More

Digjen një shtëpi dhe një banesë në Kumanovë

12/04/2019

Alsat 2019-04-12T11:20:07+02:00 Përveç një shtëpie, dje në Kumanovë është djegur edhe një banesë në rrugën “Karadçki odredi” në lagjen “Tode Mendol”. Në zjarr është përfshirë ... Read More

Një 35-vjeçar nga Gramshi mbyt bashkëshorten

23/03/2019

Një 35-vjeçar ka mbytur bashkëshorten e tij në banesë. Ngjarja ka ndodhur në një fshat të Gramshit. Autori ishte dënuar dy herë për dhunë në ... Read More

Banorët shtrihen në rrugë kundër prishjes së një banese

11/03/2019

7 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Banorët e një banese pranë shkollës “Petro Nini Luarasi” në Tiranë kanë bllokuar rrugën duke u shtrirë ... Read More

Bombola e gazit merr flakë, alarmon banorët e një ndërtese në lagjen “Mati 1” në Prishtinë (Foto)

17/01/2019

Një bombolë gazi ka marrë flakë në një banesë të një ndërtese në rrugën “Beqir Kastrati” në lagjen “Mati1” në Prishtinë. Siç ka bërë të ... Read More

Një banesë në Prishtinë përfshihet nga zjarri

01/01/2019

Një banesë në lagjen “Aktash” të Prishtinës, është kapluar nga zjarri si pasojë e ndezjes së fishekzjarrëve në ndërrimin e moteve. Nga Shërbimi i Zjarrfikësve ... Read More