Tag: baba

Bëhet babai dy binjakëve Neki Emra

29/12/2021

Këngëtari Neki Emra bëhet baba i binjakëve. Këngëtari i njohur nga Prizreni, Neki Emra, është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e ... Read More

Të gjitha parashikimet e Baba Vangas që tmerruan njerëzimin

25/12/2021

Parashikimet e Baba Vangas që tmerruan njerëzimin Gjatë tërë jetës së saj, Vanghelia Pandeva Dimitrova, e njohur si Baba Vanga, jetoi e shkretë. Mirëpo, emri ... Read More

Virusi vdekjeprurës do të godasë botën, ja çfarë ka parashikuar Baba Vanga për 2022

15/12/2021

Parashikimet e Baba Vangës të gjitha kanë rezultuar të verteta, nga sulmi terrorist I 11 shtatorit dhe deri te pandemia e koronavirusit. Për vitin 2022 ... Read More

Profecitë e Baba Vanga-s për vitin 2022 janë shfaqur, 6 fatkeqësi na presin vitin që vjen

15/12/2021

23:17 | 14 Dhjetor 2021 Kanë dalur në pah profecitë e Baba Vangës, e cila dyshohet se ka parashikuar shumë ngjarje që kanë goditur botën ... Read More

Florian Marku bëhet baba për herë të parë – i vë djalit një emër të veçantë

27/11/2021

Boksieri shqiptar, Florian Marku bëhet baba për herë të parë. Boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku, është bërë të shtunën baba për herë të parë. ... Read More

I preferuari i shqiptarëve, aktori turk baba për herë të parë

17/11/2021

Aktori i njohur turk me origjinë shqiptare, Kivanc Tatlitug, po bëhet baba për herë të parë. Sipas mediave turke, bashkëshortja e tij, Basak Dizer është ... Read More

Po bëhet sërish baba “Mehmet Kosova”

10/11/2021

“Mehmet Kosova” po bëhet sërish baba. Aktori turk, Kenan Imirzalıoglu, do të bëhet baba për herë të dytë. Aktori, i njohur për shqiptarët me rolin ... Read More

Odise Roshi bëhet baba për herë të parë

25/10/2021

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Odise Roshi, është bërë baba për herë të parë. Futbollisti dhe partnerja e tij, Silvi janë bërë prindër të ... Read More

Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë

02/10/2021

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, është bërë baba për herë të parë. Futbollisti shqiptar, përmes një fotografie të ndarë në llogarinë e tij në ... Read More

Lajm i ëmbël nga MC Kresha, reperi do të bëhet baba për herë të dytë

02/10/2021

Reperi shumë i dashur për publikun, MC Kresha u bë baba për herë të parë një vit më parë. Si fryt i dashurisë me Erzinën ... Read More

“Mirë se vjen në këtë botë”, Armando Sadiku bëhet baba për herë të parë, ja emri që ka zgjedhur për vogëlushin

30/09/2021

Futbollisti i njohur shqiptar, Armando Sadiku është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, me anë të një postimi ... Read More

Vesa Luma përkujton të atin në përvjetorin e tij të lindjes: “Na mungon baba”

28/09/2021

“Na mungon baba”, Vesa Luma përkujton të atin në përvjetorin e tij të lindjes. Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma, rreth pesë vite më parë i kishte ... Read More