Tag: aspak

Beatrix në gjendje të rënduar emocionale, Romeo bën gjestin emocionues

25/01/2022

Dalja nga Big Brother Vip nuk ka qenë aspak e lehtë për Beatrixin dhe kjo nuk ka kaluar pa u vënë re nga Romeo i ... Read More

Skandal: Në Irlandën e Veriut, portieri godet shokun e skuadrës pasi pësuan gol

17/10/2021

Në Irlandën e Veriut ka ndodhur një episode aspak i zakontë. Në kampionatin irlandes po zhvillohej ndeshja mes Glentoran dhe Coleraine. Pas pësimit të golit ... Read More

Kjo është diferenca ideale e moshës në çift për një marrëdhënie të lumtur

04/10/2021

Edhe pse mosha nuk është aspak problem kur dy njerëz e duan njëri-tjetrin, sërish ka raste kur kjo e fundit ndikon që dy partnerët ose ... Read More

Nora ‘ia huq’ kësaj radhe me stilin flokëve

24/09/2021

Norës ky stil i flokëve aspak nuk i shkon. Kur është fjala për stil këngëtarja e njohur Nora Istrefi renditet ndër të parat. Ajo me ... Read More

Video/ “Elbasani ty të do”, ngrihet droni në “Elbasan Arena”, mbështetësit i bëjnë surprizën e veçantë Taulant Ballës. Tifozët i përgjigjen: Rama ik! 

05/09/2021

Një episod aspak i zakontë është regjistruar në ndeshjen Shqipëri-Hungari, që po zhvillohet në “Elbasan Arena”. Gjatë pjesës së parë, mbi fushën e blertë është ... Read More

Një burrë si Ermali! Këngëtari shpenzon sa qimet e kokës për të bërë të lumtur bashkëshorten

22/08/2021

Kur vjen puna tek familja, e dimë që këngëtari Ermal Fejzullahu s’e kursen aspak dorën për të bërë të lumtur njerëzit e tij të zemrës.Herë ... Read More

Milan merr lajmin e madh nga Barcelona, ylli i madh pritet të zbarkojë në San Siro

06/07/2021

Merret vendimi: Barcelona i ofron yllin e saj Milanit. Një vendim që nuk pritej aspak është marrë nga drejtuesit e skuadrës katalanase. Tashmë nuk është ... Read More

Mourinho suprizon, po e transferon yllin e Atalanas

05/07/2021

Surpriza e Mourinhos: Kërkon yllin e Atalantas tek Roma. Jose Mourinho nuk po ndalet aspak në merkato pasi po kërkon të përforcojë skuadrën e tij ... Read More

Gazetari frikëson Milanin dhe tifozët! “Kujdes nga Kessie, kam marrë info se agjenti i tij…”

05/07/2021

Përveç merkatos, Milani duhet të merret me rinovimet e kontratave, që nuk janë aspak të lehta dhe që për një arsye apo një tjetër, tashmë ... Read More

Çka po ndodh me Fifin? Këngëtarja shpërthen në lotë

01/07/2021

Çka po ndodh me Fifin? Këngëtarja në gjendje aspak të mirë shpirtërore. Këngëtarja ka befasuar me postimin e saj të fundit. Filloreta Raçi, e njohur ... Read More

Romangioli këtë nuk e priste aspak, ndihet i tradhëtuar

30/05/2021

“Romagnoli ndihet i tradhëtuar, nuk e priste aspak…” Alessio Romagnoli mund të lëvizë këtë verë pas më shumë se gjysmë dekade te Milan për shkak ... Read More

“Shqiptarë m*ti”/ Ermal Meta revoltohet pas komentit në rrjetet sociale

03/05/2021

Ermal Meta është përballur me një koment aspak miqësor në rrjetet e tij sociale. Teksa ka bërë një postim, duke kritikuar grumbullimet për fitoren e ... Read More