Tag: asnjë

Ana tashmë është përjashtuar nga “Përputhen”, del dëshmia

17/12/2020

Ana tashmë është përjashtuar nga “Përputhen”. Ende nuk është dhënë asnjë detaj për përjashtimin ose jo të Anës nga “Përputhen”. Megjithëse ishte njoftuar se vendimi ... Read More

Marrja e vaksinës mund të ndikojë në sterilitetit tek gratë? – Kjo është e vërteta

12/12/2020

Asnjë provë nuk ka treguar mbi mundësinë e sterilitetit tek gratë. Vaksinimet masive kundër Covidit kanë filluar në Mbretërinë e Bashkuar. Tani ekspertët kanë lëshuar ... Read More

Arsenal i pamposhtur, e fiton Grupin B pa asnjë humbje në Europa Ligë

10/12/2020

Arsenali e fiton Grupin B pa asnjë humbje në Europa Ligë. Arsenali ka shënuar fitore kundër skuadrës Dundalk sonte në kuadër të Europa Ligës. Kjo ... Read More

Shqipëria nuk ndryshon pozicion, Kosova e mbyll në vendin e 117-të në klasifikimin e FIFA-s

10/12/2020

Kombëtarja e Shqipërisë e mbyll vitin në vendin e 66-të në klasifikimin e përgjithshëm të FIFA-s. Asnjë ndryshim nga renditja e muajit nëntor, ku skuadra ... Read More

Gresa publikon foto pa efekte, nuk njihet

06/12/2020

Gresën nuk do ta njihni në këtë foto pa asnjë efekt. Të gjitha vajzat e Shyhrete Behlulit janë emra të njohur në mediat rozë. Duke ... Read More

Fitore e lehtë e Cityt kundër Fulhamit

05/12/2020

Manchester City fiton pa asnjë problem kundër Fulhamit. Manchester City ka shënuar fitoren e dytë rresht në Premier Ligë. Pasi mposhti me rezultat 5-0 Burnleyn ... Read More

Nga arrestimi në hotel, tek akuzat për prostitucion, Hermes Nikaj: Ju rrëfej të vërtetën time

14/11/2020

“Nuk jam gay, asnjë femër s’është ndarë e pakënaqur seksualisht nga unë”Hermes Nikaj ishte mësuar që ta niste ditën herët në mëngjes në televizion dhe ... Read More

“U kap me drogë në dhomën e hotelit”/ Dojna Mema irritohet me ngatërresën e lajmit

11/08/2020

Dojna Mema e ka parë veten e saj në një lajm që duket se ska asnjë lidhje me të. Vetë prezantuesja e ka shpërndarë këtë ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 27 korrik 2020

27/07/2020

DashiJeta juaj ne çi ft nuk do ketë asnjë problem gjate kësaj dite. Përkundrazi do dashuroheni pa dorashka me atë qe keni ne krah dhe ... Read More

“Maviosje misterioze?”, 7 probleme të heshtura janë arsyeja e nxirjeve

01/06/2020

Çfarë duhet të bëni nëse keni mavijosje në lëkurën tuaj pa asnjë arsye? Pse ndodh kjo dhe a duhet të shqetësoheni? Nëse keni mavijosje, kjo ... Read More

Ky është i vetmi vend në botë që nuk e ka asnjë rast me koronavirus

18/05/2020

Asnjë rast me koronavirus, ky është vendi më i sigurt në botë. Ndërkohë që pjesa më e madhe e botës është kërcënuar nga koronavirusi, Antarktiku ... Read More

Dybala shqetëson Juven, tamponi i katërt i del sërish pozitiv me Covid-19

29/04/2020

Nuk ka asnjë simptomë por Paulo Dybala nuk e ka fituar ende betejën me Covid-19. Sulmuesi i Juventusit ka rezultuar sërish pozitiv edhe në tamponin ... Read More