Tag: asaj

Ndeshja Juventus – Napoli, këto janë formacionet zyrtare

20/01/2021

Do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Juventusit dhe asaj të Napolit. Juventus dhe Napoli do të përballen për ndeshjen e Super Kupës së Italisë. ... Read More

Tjetër sukses i Kosovës në xhudo, Distria Krasniqi e para në botë

15/01/2021

Distria Krasniqi fitoi medaljen e artë në Mastersin e Dohas. Kjo i siguroi asaj 1800 pikë olimpike, të cilat i ndihmuan për rangim më të ... Read More

Martohet motra e Fifit, nuse më të bukur nuk keni parë

03/01/2021

Fifi publikon pamje nga martesa e motrës. Në familjen e këngëtares Fifi ka festë, asaj po i martohet motra. Ndërsa pamjet i ka publikuar vetë ... Read More

Lajmi i fundit: Bujar Qamili në gjendje të rëndë nga Covid-19

23/12/2020

Bujar Qamili në gjendje të rëndë nga Covid-19. Këngëtari i njohur i muzikës shkodrane dhe asaj popullore Bujar Qamili është infektuar nga Covid 19. Si ... Read More

Pioli ka habitur të gjithë me këtë deklaratë për Ibrahimoviçin

05/11/2020

Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në janar te Milani dhe prej asaj kohe Milani është duke kaluar formë fantastike. Suedezi është një lideri i padiskutueshëm në ... Read More

Ndeshja Bayern Munich – Atletico Madrid, këto janë notat e lojtarëve

22/10/2020

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Bayernit dhe asaj të Atletico Madridit. Bayern Munich ka shënuar fitore ndaj Atletico Madridit me rezultat 4-0 në ... Read More

Si ta kënaqni të dashurën, me butësi a vrazhdësi?

06/08/2020

Përkëdheljet, puthjet e buta, ulja në prehër – asaj do t’i pëlqejë shumë Kur flet për dashurinë, sikur kur flet për rodeo: rrobat patjetër duhet ... Read More

Babai i humbi jetën pak ditë më parë, Rudina Dembacaj e kujton me fjalët e këngëtarit të njohur

19/07/2020

Pak ditë më parë, moderatorja Rudina Dembacaj humbi babanë. Që prej asaj ditë Rudina poston vazhdimisht foto dhe kujtime, ku shpreh mungesën e madhe që ... Read More

Kjo është arsyeja pse motra e madhe është më inteligjente

10/07/2020

Ndoshta motra më e madhe e Mozartit ose motra e Karl Marx nuk do të pajtohen, por sipas asaj që zbulojnë studime autoritative, duket se ... Read More

Çfarë duhet dhe nuk duhet të hani, nëse vuani nga dhimbjet e kokës

14/06/2020

Kush vuan shpesh nga dhimbja e kokës duhet t’i kushtojë vëmendje dhe asaj që konsumon, ushqimeve që ndihmojnë në lehtësimin e saj dhe duhet të ... Read More

Shpenzoj 15 mijë euro për botox dhe operacione, i dashuri ka një kërkesë

28/12/2019

I dashuri i një gruaje që shpenzoi afro 15,000 £ për operacione plastike iu lut publikisht asaj që të ndalonte për shkak të vëmendjes që mori nga burrat e ... Read More

Shenjat që tregojnë se jeni të çmendur pas blerjeve

21/10/2019

Në varësi të asaj që po kërkoni – blerja mund të jetë një aktivitet mjaft argëtues. Ka diçka emocionuese në blerjen e diçkaje të re. ... Read More