Tag: Arta

Thotë se nuk ka bërë ndërhyrje, por këto foto të viteve më parë ‘nxjerrin’ zbuluar Bora Zemanin

16/01/2022

Bora Zemani po jeton momente të arta në karrierën e saj. Moderatorja që vetëm pak ditë më parë festoi 30-vjetorin me një festë gjigande, është ... Read More

Kejvina poston video me Arta Elezajn: “Të trenta bre”

04/01/2022

“Të trenta bre”, Kejvina poston video me Arta Elezajn. Modelet shqiptare tanimë janë bërë shoqe të mira. Flasim për Kejvina Kthellën dhe Arta Elezajn të ... Read More

Është nënë e tre fëmijëve, Arta Bajarmi i “çmend” ndjekësit me këto poza

18/12/2021

Ani pse është nënë e tre fëmijëve, ajo gëzon forma bombastike. Arta Bajrami po vazhdon të jetë në top formë, me pozat e ndryshme që ... Read More

Arta nga palestra tregon format e saj “bombastike”

12/12/2021

Arta Nitaj, vazhdon të provokojë me format e saj. Ajo u bë e njohur me rolin e saj si Xhesika në serialin vendor “O sa ... Read More

Arta Nitaj duket si loçkë pa pikë grimi

30/11/2021

Arta Nitaj kësaj here vjen pa pikë grimi, kështu fillon dita e saj sot. Arta Nitaj është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë ... Read More

Nga palestra Arta Nitaj tregon të pasmet e saj “bombastike”

23/11/2021

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara. Arta Nitaj është njëra ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo u bë e njohur ... Read More

Pa ndërhyrje në pamjen e saj, Arta Nitajt i publikohet një fotografi e rrallë

20/11/2021

Modelja e njohur kosovare, Arta Nitaj, dikur dukej shumë më ndryshe nga sot. Përveç që nuk ishte e famshme, ajo ka ndryshuar edhe në pamje ... Read More

Sellma e rregullon veten e bën si “loçkë”, na lë pa fjalë me bukurinë e saj

18/11/2021

Ajo i ka duart e arta. Grimerja e njohur, Sellma Kasumoviq vazhdon të i bëjë të bukur shumë figura të njohura.Puna e saj e pastër ... Read More

Me golin e Giroud, Milan merr tri pikë të arta ndaj Torinos

26/10/2021

Milani rrëmben tri pikë të arta fal Giroud Milani ka rrëmbyer kreun në Serie A, tri pikë më shumë se Napoli, që ka një ndeshje ... Read More

Sulmuesi i Barcelonës po e ‘ndjekë’ Arta Nitajt

15/10/2021

Aktorja Arta Nitaj duket se i ka rënë sy edhe sulmuesit të Barcelonës. Bëhet fjalë për futbollistin e famshëm holandez, Memphis Depay, i cili ka ... Read More

Çfarë bëri Arta që u dobësua kështu

11/10/2021

Si u dobësua kështu Arta Bajrami. Artistes së kahmotshme i është vënë së fundi në dyshime fiziku i saj, shkruan Kosovarja. Siq shihet në fotografitë ... Read More

Jeta luksoze e Arta Nitajt, zbulon më shumë së ç’duhet

05/10/2021

Për Arten vera ende nuk ka mbaruar. Arta sjell fotografi shumë shpesh për ndjekësit e saj dhe gjithmonë me poza ndryshme, shkruan Kosovarja. Ajo së ... Read More