Tag: arriti

Dhurata ndryshon stilin e flokëve, shikoni sip o duket me look-un e ri

18/01/2021

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja ... Read More

Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni çka bën për vajzën e Sarës dhe Ledrit

18/12/2020

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja ... Read More

Real fitoi, por të gjithë flasin për dështimin e Vinicius

05/12/2020

Të gjithë flasin për dështimin e Vinicius që nuk arriti ta godas topin në portën e zbrazët. Vinicius Jr ishte protagonist e një dështimi të ... Read More

Vajza e Mozikut e Loredanës po rritet çdo ditë e më shumë, shikoni kujt po i ngjan

05/12/2020

Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar. Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e ... Read More

Zidane ndjen keqardhje për Interin

26/11/2020

Zidane: Më vjen keq për Interin. I lumtur për suksesin që skuadra e tij arriti në udhëtim në San Siro ndaj Interit, trajneri i Real ... Read More

U infektua me Covid-19, Fjodora Fjora tregon tmerrin që përjetoi në spital: Mjekët u alarmuan, kalova në shok

18/11/2020

Moderatorja Fjodora Fjora, arriti të fitonte betejën me koronavriusin, pas 16 ditësh. Lajmin e ka bërë me dije vet moderatorja me anë të një postimi ... Read More

Slloveni-Kosovë, penalltia e dyshimtë – çfarë thonë rregullat?

16/11/2020

Kosova u mposht nga një penallti e dyshimt. Sllovenia arriti të fitojë 2-1 ndaj Kosovës në kuadër të Ligës së Kombeve fal një penalltie që ... Read More

I humbi dy penallti ndaj Zvicrës, çka po ndodh me Ramosin?

14/11/2020

Çfarë po ndodh me Ramosin? Spanja arriti që në minutën e fundit të ndeshjes të fitoi një pikë ndaj Zvicrës (1 – 1). Mirëpo, ajo ... Read More

Dhurata Dora e veshur me shumë stil, por ky detaj mori tërë vëmendjen

19/10/2020

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja ... Read More

E mban sekret/ Zbulohet vajza që i ka marrë zemrën Trim Jetullahut

04/09/2020

Trim Jetullahu është kthyer në një ndër reperët më të pëlqyer të momentit. Ai arriti kulmin e suksesit pas projektit muzikor “Lule blini”. Mirëpo, përsa ... Read More

Transformimi drastik i shoferit të autobusit

20/09/2019

Një shofer autobusi, 33 vjeç, po prekte fundin, kur arriti një peshë trupore gati 165 kilogramë. Mjekët i kishin thënë Iain McLeod nga Dandi i ... Read More

Mbi 1,000 raste me fruth në Zelandën e Re

05/09/2019

Përhapja e vazhdueshme e fruthit në Zelandën e Re arriti majat me mbi 1,000 raste të konfirmuara.Ministria e Shëndetësisë e këtij vendi tha se 1,051 ... Read More