Tag: ardhur

Sulmuesi i Liverpoolit po transferohet në Barcelonë

18/01/2022

Aventurës së Roberto Firminos te Liverpool mund t’i ketë ardhur fundi. Braziliani nuk është më i paprekshëm në sytë e trajnerit Jurgen Klopp madje pas ... Read More

“Piloti i Zemrës”/ Monika suprirzohet në shtëpinë e Big Brother, Elgit Doda i plotëson dëshirën e shumëkërkuar

15/01/2022

Mbrëmjen e djeshme  një surprizë e “ëmbël” ka ardhur në shtëpinë e “Big Brother” për banorët. Fillimisht ai që u surpizua ishte Donaldi, ku për ... Read More

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta në moshën 53-vjeçare Presidenti i KF Elbasani, Arben Laze

06/01/2022

Komuniteti i futbollit elbasanas dhe jo vetëm, ndodhen në zi. Lajmi i hidhur ka ardhur në orët e vona të kësaj mesjave. Është ndarë nga ... Read More

‘Mjaft gjykuam’, nëna e Beatrix reagon pas kritikave ndaj këngëtares

03/12/2021

Një reagim tërthorazi ka ardhur nga nëna e Beatrix, Antigona, teksa drama po vazhdon brenda dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother”, Ajo ka shpërndarë një ... Read More

“Ka të dashur jashtë”, konkurrenti i nxjerr bisedat, Antonia bën veprimin e papritur

29/10/2021

Në puntatën e sotme të “Përputhen” Meliku deklaroi se Antonia ka të dashur jashtë programit. Ai tha se i ka ardhur një mesazh kërcënues që ... Read More

Me këtë fustan, Morena del pa të brendshme

03/10/2021

Modelja, Morena Taraku, vazhdon jetën e saj në Turqi. Ajo, ka kohë që nuk ka ardhur me një projekt të ri, ani pse ka paralajmëruar ... Read More

“Kam prindërit e divorcuar, nuk do doja që…”/ Balerini i njohur zbulon se nuk do e falte tradhtinë

03/10/2021

“Shyqyr që ka ardhur kjo koha që të mund të divorcohen”. Kështu u shpreh balerini i njohur, Graciano Tagani, gjatë bisedës “Në Trotuar” në emisionin ... Read More

Keqpërdoret emri i kampioneve olimpike në rrjetet sociale, KOK-u paralajmëron se do t’i padisë keqpërdoruesit

30/07/2021

Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) ka ardhur me një njoftim zyrtar në lidhje me keqpërdorimin e emrit të kampioneve olimpike, Distria Krasniqi, Nora Gjakova dhe ... Read More

Eda Zeqiri del e para në grupin e saj në 400 metra stil i lirë

25/07/2021

Eda Zeqiri del e para në grupin e saj në 400 metra stil i lirë. Tjetër lajm fantastik ka ardhur për Kosovën nga Lojërat Olimpike ... Read More

Një kaçurrele joshëse, Loredana mahnitë me look-un rrugëve të Prishtinës

15/07/2021

Reperja këto ditë ka ardhur në Kosovë. Dhe, Loredana Zefi nuk ka zbuluar arsyen teksa vetëm se ka treguar lokacionin. Ndërkohë, sapo ka publikuar një ... Read More

Merr fund telenovela “Donnarumma”, ky është ekipi i ri i tij

10/06/2021

Merr fund telenovela “Donnarumma”: 60 milionë euro në 5 vjet, pritet firma. Ka ardhur fjala fund te e ardhmja e Donanrumma! Sipas Gianluca Di Marzio, ... Read More

Shqipëria nis përgatitjet, kompletohet grupi me këta emra

28/05/2021

Vlen të theksohet se në këtë grumbullim kanë ardhur për herë të parë dy portierë nga Kategoria Superiore Kombëtarja Shqiptare nisi përgatitjet në kompleksin stërvitor ... Read More