Tag: ardhshme

A do të luaj kundër Atletico Madridit? ky është lajmi i fundit për gjendjen e Ibrahimoviç!

27/09/2021

Sulmuesi Zlatan Ibrahimoviq do të mungojë në ndeshjen e ardhshme të Milanit kundër Atletico Madridit. Ibrahimoviq ka luajtur vetëm 30 minuta kundër Lazios këtë sezon, ... Read More

Barcelona po e blindon super lojtarin

17/09/2021

Sergi Roberto planifikon të nënshkruajë kontratën e tij të re me Barcelonën javën e ardhshme, raporton gazeta spanjolle Marca. Marrëveshja ishte mbyllur tashmë para disa ... Read More

Barcelona pritet të ia vazhdojë kontratën këtij lojtari

12/09/2021

Barcelona pret që të takohet me agjentin e Ousmane Dembélé javën e ardhshme për të vazhduar bisedimet e kontratës. Dembélé është jashtë kontratës dhe Barcelona ... Read More

Bellerin tregon hapur se përse u largua nga Arsenali

12/09/2021

Spanjolli ka folur për ndeshjen e ardhshme të Betis që klubi spanjoll do të nisin kampanjën e Evropa Ligës ndaj skuadrës skoceze, Celtic, në kuadër ... Read More

Super-lojtari ëndërron ta veshë fanellën e Realit

06/09/2021

Mesfushori i Lyon, Rayan Cherki ka zbuluar dëshirën e tij të ardhshme për të luajtur për Real Madridin. 18-vjeçar e ka vendosur veten në ekipin ... Read More

Ylli i Sassuolos nuk rinovon, Maldini dhe Massara nuhasin operacionin!

30/08/2021

Vëmendja e medias në lidhje me merkaton e ardhshme të transferimeve të verës shpesh përqendrohet tek ata që do të lirohen në fund të sezonit, ... Read More

Do të largohet apo do të jetë pjesë e ‘trekëndëshit’ me Neymar dhe Lionel Messi? Fati i Kylian Mbappe vendoset të hënën

12/08/2021

Në fillim të javës së ardhshme, “ylli” francez, Kylian Mbappe do të ketë një takim me presidentin e PSG Al-Kheklaifi, ku do t’i komunikojë vendimin ... Read More

Në Spanjë zbulojnë destinacionin e Messit, është vetëm çështje orësh…

06/08/2021

Në Spanjë zbulojnë skuadrën e ardhshme të Lionel Messi-t pas lamtumirës së bujshme të argjentinasit nga Barcelona. “Lionel Messi mund të jetë një lojtar i ... Read More

Mourinho e do me çdo kusht Xhakën te Roma

30/07/2021

Mourinho pret me padurim transferimin e Xhakës te Roma. Në orët e ardhshme, Roma pritet të zyrtarizojë dy goditjet e radhës. Pas Rui Patricios, Mourinho ... Read More

Xhaka – Mourinho, vjen lajmi i fundit nga Italia

30/07/2021

Në orët e ardhshme, Roma pritet të zyrtarizojë dy goditjet e radhës. Pas Rui Patricios, Mourinho do të ketë në skuadër edhe Matias Viñan dhe ... Read More

Plani i transferimeve prej 100 milionë funtesh i Arsenalit merr formë, dy lojtarë pritet të konfirmohen gjatë javës

18/07/2021

Klubi anglez, Arsenali pritet t’i konfirmojë dy transferime gjatë javës së ardhshme dhe kosto e tyre mund të jetë 100 milionë funte. Arsenali po synon ... Read More

Milan po e transferon yllin e madh nga skuadra rivale në Serie A

15/07/2021

Ja skuadra e ardhshme e Luis Albertos. Luis Alberto ka vendosur përfundimisht që të largohet nga skuadra e Lazios dhe tashmë është zbuluar edhe se ... Read More