Tag: ardhmen

Roma ia zgjat kontratën yllit të skuadrës

09/01/2021

Mkhitaryan zgjat kontratën me Romën. Henrikh Mkhitaryan e ka vulosur të ardhmen e tij. Futbollisti armen ka zgjatur kontratën me ekipin e Romës. Ai ka ... Read More

Pas takimit me zyrtarët e Galatasaray, Vedat Muriqi zbulon të ardhmen e tij

08/01/2021

Muriqi pas takimit me zyrtarët e Galatasaray, zbulon të ardhmen e tij. Sulmuesi i Lazios, Vedat Muriqi, nuk është duke kaluar formën më të mirë ... Read More

E bujshme: Luis Alberto transferohet tek rivali i Lazios

16/12/2020

Luis Alberto transferohet tek rivali i Lazios. Luis Alberto duket se po e planifikon të ardhmen e tij larg skuadrës së Lazios edhe përkundër faktit ... Read More

U kry, kjo është e ardhmja e Iscos

22/11/2020

Zidane e zbulon të ardhmen e Iscos. Zinedine Zidane u mbyll dyert të gjitha skuadrave të interesuara për Roman Alarcon Suarez i njohur nga të ... Read More

Perezit i kërkohet ta transferojë Messin

13/11/2020

“Florentino, blije Messin”. A do të qëndrojë apo do të largohet? Tashmë flitet shumë për të ardhmen e Lionel Messit, që mund të jetë larg ... Read More

“Zhduket” Skënder Gega, nuk drejton Kukësin në Kupë, trajneri rezulton pozitiv me COVID-19

12/11/2020

Pas dy rezultateve negative në startin e sezonit, mbi të ardhmen e Skënder Gegës u ngritën disa pikëpyetje. Trajneri i Kukësit nuk ishte sot i ... Read More

A do të kthehet Guardiola te Barcelona? Flet trajneri

01/11/2020

Trajneri i Manchester City ka folur për spekulimet për të ardhmen e tij pas fitores se skuadrës së tij kundër Sheffield United në Premier Ligë ... Read More

Po largohet nga Arsenal? Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen

29/10/2020

Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen. Shkodran Mustafi ka këmbëngulur se dëshiron të qëndrojë në Arsenal, pavarësisht lajmeve se mbrojtësi shqiptar e kishte hedhur poshtë ... Read More

Lajmërohet Khabib, tregon se çfarë do të bëjë në të ardhmen

26/10/2020

Khabib tregon se çfarë do të bëjë në të ardhmen. Khabib Nurmagomedov mbrojti titullin e tij të UFC në peshat e lehta kundër Gaethe, dhe ... Read More

Juve – Dybala, vjen lajmi i papritur

19/10/2020

Juventus dhe Dybala diskutojnë për të ardhmen. Kontrata aktuale e sulmuesit argjentinas me klubin italian skadon në vitin 2022 Juventusi nuk ia ka ofruar ende ... Read More

Ermal Mamaqi ‘heq’ dorë nga televizioni: Personazhi im u konsumua

31/01/2020

Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin “Soiree” ka rrëfyer edhe planet e tij për të ardhmen, dhe rikthimin në botën e televizionit. Aktori i humorit ... Read More

Eriksen nënshkruan me top klubin nga Liga e Kampionëve

13/09/2019

13:35 | 13 Shtator 2019 13:35 | 13 Shtator 2019 Christian Eriksen është i gatshëm ta konfirmojë të ardhmen e tij. Christian Eriksen ka vendosur ... Read More