Tag: Arbana

Arbana Osmani publikon foton e ëmbël me Diellin: Dashuria ime e vogël

15/01/2021

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani dhe regjizori Eduart Grishaj janë bërë prindër  të një djali në muajin tetor, të cilin e pagëzuan me emrin ... Read More

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu e nisin Vitin e Ri me sherr, çfarë ndodhi mes dy mikeshave

03/01/2021

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu ndajnë prej vitesh një miqësi shumë të veçantë mes tyre. Dy mikeshat ndajnë shpesh në rrjetet sociale momente ku shfaqen ... Read More

Fansat menduan se është shtatzënë, por jo! Xhemi i bëri dhuratë Arbanës një…

26/12/2020

Arbana Osmani këtë javë postoi një foto me Xhemin, duke treguar se ajo i ka bërë asaj dhuratën e Krishlindjeve, por pa e zbuluar se ... Read More

Xhemi Shehu në pritje të ëmbël? Reagon për herë të parë moderatorja

24/12/2020

Një foto e moderatores Arbana Osmani me Xhemin mjaftoi që të lindnin thashetheme për një shtatëzani të mundshme të Xhemit. Arbana krahas fotos shkruante se ... Read More

Xhemi Shehu në pritje të ëmbël? Arbana i bën të gjithë të dyshojnë me këtë foto

23/12/2020

Moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu nuk janë vetëm kolege, por janë edhe dy mike shumë të mira, të cilat i shohim gjithmonë nën shoqërinë ... Read More

Arbana tregon ‘të këqijat’ e të pasurit Eduartin si partner

20/12/2020

Ata janë padyshim një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku. Fjala është për Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, të cilët kanë dhe ditëlindjen në ... Read More

“Shko ore, i poshtër”, Eduart Grishaj e imitoi, reagimi i Arbanës është epik

08/12/2020

Një ndër moderatoret më të dashura për publikun, Arbana Osmani, tashmë është kthye dhe në kuzhinieren e preferuar të amvisave shqiptare. Arbana ndan thuajse çdo ... Read More

“Nëse ndodhesh ndokund gjallë, thuja nanës bir veç një fjalë”

05/12/2020

Interpretimi i fuqishëm dhe emocionues “Njerëzit e Humbur”, të aktorit të njohur Reshat Arbana. Recitimi “Njerëzit e Hubur” – Bijët e Shqipes është pjesë e ... Read More

Arbana Osmani tregon planet për një bebe tjetër: Me 3 bëhesh prind thonë…

29/11/2020

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë në tetor. Ajo solli në jetë  një djalë, të cilin e pagëzoi me ... Read More

“Se kam patur kurrë shoqe”, Albana Osmani sqaron deklaratën për Arbana Osmanin: S’i heq as presjen! Luana “më preu” fjalën

18/11/2020

Pasi deklaroi tek emisioni i Luanës “Shiko kush luan” se me Arbana Osmanin nuk kishte shumë shoqëri, Albana Osmani sqaron deklaratën e saj. “Ajo që ... Read More

Arbana takon babain për herë të parë pasi fitoi betejën me Covid-19: E kaloi, dy javë na çmendi

05/11/2020

Moderatorja Arbana Osmani ka bërë me dije se i ati i cili ishte infektuar me koronavirus, ka arritur të fitojë betejën me virusin së fundmi. ... Read More

Arbana Xharra del krah Adriana Matoshit: Kush po të gjykon? Një popull i shtypur, të konsideruar qytetarë të dorës së dytë

31/10/2020

Ish-gazetarja e njohur, Arbana Xharra, ka dalë në mbrojtje të aktores Adriana Matoshit e cila së fundi pranoi lidhjen me futbollistin afrikan. Aktorja konfirmoi së ... Read More