Tag: anën

Nuk ndalet Arjoni, nxjerr videon me Anën tjetër: “Qenke i rrezikshëm ti”

13/12/2020

Arjoni nxjerr videon me Anën tjetër. Konkurrentët e Përputhen ishin të ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”. Dy ekipet ishin ndarë në vajza dhe djem, ... Read More

Krijuese apo logjike? Cila anë e trurit tënd është më dominante?

05/12/2020

23:37 | 4 Dhjetor 2020 Truri i njeriut mund të ndahet në dy pjesë; anën e majtë dhe anën e djathtë. Secila gjysmë zakonisht shoqërohet ... Read More

Fationi me deklaratë të papritur për Anën, pasi ajo u largua nga emisioni për shkak të tij

23/11/2020

U largua nga emisioni për shkak të tij, Fationi bën deklaratën e papritur për Anën. Moderatorja Bora Zemani njoftoi këtë të hënë se Ana e ... Read More

Horoskopi për ditën e sotme, 21 prill 2020

21/04/2020

Dashi Tregohuni optimist dhe shihnin anën pozitive të gjërave. Pritshmëritë i hapin derën realizimit të dëshirave tuaja. Familja do t’ju vijë mjaft në ndihmë sot ... Read More

Ylvjena Taci: Trajtimi ortodontik për drejtimin e dhëmbëve

03/02/2020

Voltiza Duro – Jo pak persona kanë probleme me anën estetike dhe funksionale të dhëmbëve të tyre. Ortodontia është dega e stomatologjisë që i vjen ... Read More

Një substancë misterioze zbulohet në Hënë

03/09/2019

Një substancë xhelatinoze misterioze, e ndritshme dhe me ngjyrë të pazakontë, u identifikua në anën e fshehur të Hënës, në bazën e një krateri të ... Read More

Çfarë ndodh nëse nuk i pastroni dhëmbët para se të flini

02/09/2019

Higjiena e gojës është shumë e rëndësishme jo vetëm për anën estetike mirëpo edhe në aspektin e shëndetit. Higjiena e dobët e gojës lidhet me ... Read More

Më thuaj nga cila anë i mban flokët, të të them disa sekrete

21/06/2019

Vija juaj është në anën e majtëNga mëngjesi deri në mbrëmje, shqetësimi juaj është puna dhe familja. Ju jeni të fokusuar në qëllimin tuaj: të ... Read More

Ish-kryetari i Kllokotit ndalohet nga organet e sigurisë së Serbisë?

20/04/2019

Srecko Spasici, ish-kryetar i komunës së Kllokotit po mbahet në anën serbe në pikë kalimin kufitar ‘Dheu i Bardhë’, nga organet e sigurisë së Serbisë. ... Read More

Justin Bieber bëhet romantik, kështu e befasoi partneren

08/04/2019

Justin Bieber ka treguar anën e tij romantike. Justin Bieber është fotografuar në një dyqan me një buqetë lulesh në duar, shkruan lajmi.net. Këngëtari as ... Read More

Bebe Rexha zbulon anën e errët të industrisë së muzikës

06/04/2019

Bebe Rexha ka folur për anën e errët të industrisë së muzikës, e cila e la atë në ankth e depresion pasi incizoi këngën e ... Read More

Rihanna godet me të brendshme, është bërë një bukuroshe trashaluqe

29/03/2019

Rihanna ka treguar anën e saj seksi në një këmishë dhe të brendshme “Savage x Fenty”Pa dyshim ajo është njëra prej top yjeve muzikorë, derisa ... Read More