Tag: anë

Gili e gëzuar që u bë vjehërr, publikon momente të shumta nga fejesa e djalit

04/06/2021

Gili publikon momente të shumta nga fejesa e djalit. Këngëtarja e njohur, Gili me anë të disa fotografive ka bërë me dije se është fejuar ... Read More

Konfirmohet largimi i Inzaghit

27/05/2021

Lazio e konfirmon Lazio ka konfirmuar me anë të një deklarate për shtyp që Simone Inzaghi “ka ndryshuar mendje” dhe ai ka shkuar në Inter, ... Read More

Ledjana e la dhe u largua nga Përputhen, rrëfim prekës nga Mevlani

10/05/2021

Ledjana ka treguar se ka vendosur të largohet përfundimisht nga Përputhen. Lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ... Read More

Lamtumirë Juventus, Dybala gjen ekipin e ri

23/04/2021

Dybala largohet nga Juventus mirëpo nuk lë Serie A-në. Paulo Dybala këtë verë do të largohet nga skuadra e Juventusit për tu transferuar tek rivalët ... Read More

Era Istrefi tregon se si po ndihet pasi e mori vaksinën

22/04/2021

Era Istrefi e ka marrë vaksinën kundër koronavirusit. Ajo dje ka treguar me anë të një postimi në InstaStory që është vaksionuar Tani këngëtarja kosovare, ... Read More

Erik Lloshi thumbon të rinjtë në muzikë: Ku këndon llumi, s’ka vend për ne

14/04/2021

Këngëtari Erik Lloshi nuk i ka kursyer kritikat ndaj këngëtarëve të rinj. Me anë të një postimi në “Instagram”, ai ka shpjeguar vështirësitë që po ... Read More

“Mbidozë”, Ardian Bujupi shtrihet në spital, kjo është gjendja e tij

13/04/2021

Ndërkohë që të gjithë po presin këngën e re të Ardian Bujupit këtë të enjte, këngëtari me anë të disa postimeve në Instagram, ka ndarë ... Read More

Këto gjëra nuk e prishin agjërimin tuaj

13/04/2021

Që nga dita e sotme myslimanët anë e mbanë botës kanë filluar muajin e shenjtë të Ramazanit. Përgjatë 30 ditëve besimtarët do të agjërojnë, që ... Read More

Naser Rafuna i mërzitur për vdekjen e aktorit shqiptar

25/03/2021

Aktori Naser Rafuna ka kujtuar aktoren e ndjerë, Leze Qena, me anë të një statusi në Facebook. Rafuna ka kujtuar një amanet të Qenës të ... Read More

Genta Ismajli tregon një anë të saj që nuk e njihnim në bashkëpunimin me Feron

13/03/2021

Publikohet bashkëpunimi me Feron, Genta Ismajli tregon një anë të saj që nuk e njihnim. Genta Ismajli dhe reperi Fero kanë publikuar sot bashkëpunimin e ... Read More

Dafina Zeqiri i nënshtrohet operacionit delikat: Kanë qenë 5 javë të gjata

27/02/2021

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zbuluar me anë të një postimi në rrjetet sociale se i është nënshtruar një operacioni delikat në gju, pas dëmtimit të ... Read More

Moderatorja e njohur infektohet me Covid-19: Nisi me dhimbje shpatullash…

09/02/2021

Moderatorja e njohur, Jonida Shehu ka rezultuar pozitive me koronavirus. Me anë të një postimi në ‘Facebook’, moderatorja tregoi edhe simptomat duke thënë se fillimisht ... Read More