Tag: ambientet

Pse këto moderatore shqiptare i marrin fëmijët me vete në punë?

07/04/2021

Moderatoret shqiptare Pak ditë më para Bieta Sulo ndau disa pamje nga ambientet e ‘Top Channel’, aty ku shihej se pak para nisjes së emisionit ... Read More

Shorti i Kupës së Kosovës, ‘gogolat’ vendosin për një super derbi në Suharekë

03/12/2019

13:44 | 12/03/2019 Në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës është organizuar hedhja e shortit për Kupën e Kosovës. Shorti për rrethin e dytë ... Read More

Zbuloni pse mbathja e këpucëve të palara brenda shtëpisë mbron fëmijët nga astma!

18/06/2019

Mbathja e këpucëve të palara në ambientet e shtëpisë, mund të mbrojë dhe mund të ulë rrezikun e prekjes së fëmijëve nga astma. Kjo sipas ... Read More

U nënshkrua Protokolli Teknik i Bashkëpunimit me Britaninë në Fushën e Transportit

07/05/2019

Të martën në ambientet e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit,  është nënshkruar Protokolli Teknik i Bashkëpunimit në Fushën e Transportit mes Kosovës dhe Britanisë së ... Read More

Kryemadhi: Policia arrestoi 14 protestues

21/03/2019

Pas daljes nga ambientet e Policisë së Tiranës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka thënë se janë arrestuar 14 protestues të ditëlindjes 1995-1999. “Paniku dhe ... Read More

Ministria e Punëve të Brendshme mban ushtrim tavoline të simuluar për masat ndaj armëve të shkatërrimit në masë

19/03/2019

Në ambientet e Ministrisë së Punëve të Brendshme (MPB), ka filluar ushtrimi MBUROJA JETËSORE (VITAL SHIELD), Ushtrim Tavoline Pune (UT), testim i mekanizmit reagues në ... Read More

Saimir Tahiri sërish sot para Gjykatës

07/03/2019

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është paraqitur sërish sot në ambientet e Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda, ku pritet të jepet vendimi për ... Read More

Fëmijët vizitojnë Kuvendin në 11-vjetorin e pavarësisë (Foto)

14/02/2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli ka pritur në ambientet e Parlamentit nxënës të disa shkollave fillore në prag të ... Read More

Grabitet banka në Elbasan

14/02/2019

Në lagjen “Kongresi” të qytetit të Elbasanit, një person i paindetifikuar ka hyrë në ambientet e një “Agjencie për dhënie kredie të vogla” dhe nën ... Read More

Shqipëri: Vdes personi i katërt i prekur nga gripi

07/02/2019

Në ambientet e spitalit të Sanatoriumit në Tiranë ka ndërruar jetë viktima e katërt brenda pak ditësh e prekur nga gripi. Siç njofton Top Channel, ... Read More

Takimi për taksën, ambasadori amerikan mbërrin në Kuvendin e Kosovës (Foto)

22/01/2019

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kossnet ka arritur në ambientet e Kuvendit të Kosovës, ku do të takohet me të parin e Kuvendit të Kosovës, ... Read More