Tag: aktorja

“Nihan” në gjenjde të rëndë shëdetësore, detyrohet të heq dorë nga seriali

24/01/2021

Aktorja e njohur turke në gjendje të rëndë shëndetësore. Neslihan Atagü sipas mediave turke nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Aktiorja turke e njohur ... Read More

Miley Cyrus flet hapur për seksualitetin e saj: Vajzat më tërheqin më shumë

20/01/2021

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Miley Cyrus ka folur hapur në lidhje me seksualitetin e saj, duke shpjeguar se ka me shumë kuptim për të kur ... Read More

Aktorja e njohur rrëfen eksperiencën e frikshme: Më rrëmbyen në Afrikën e Jugut, erdhën me armë dhe…

14/01/2021

Aktorja e njohur Rebel Wilson ka zbuluar se është rrëmbyer nga një grup personash në Afrikë. Gjatë një interviste televizive, aktorja australiane rrëfeu momentin kur ... Read More

Vdes në moshën 38 vjeçare aktorja e njohur

14/01/2021

Aktorja e famshme ndërron jetë në moshën 38-vjeçare. Jessica Campbell, aktorja e filmit “Election” në vitin 1999, ka ndërruar jetë në moshën 38-vjeçare. Ajo thuhet ... Read More

Jonida publikon foton me të ëmbël me vajzën, vogëlushja ju “shkrinë”

10/01/2021

Jonida Vokshi shfaq portretin e ëmbël të Emi-t. Aktorja ka publikuar një foto me vajzën e saj. Në qershor të vitit 2020, moderatorja Jonida Vokshi ... Read More

“Fillimi i diçkaje të bukur”, Adriana Matoshi me të dashurin shfaqen më të lumtur se kurrë

08/01/2021

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi dhe Keith Groenveld po shijojnë momente shumë të bukura të lidhjes së tyre. Gjatë tërë këtyre kohëve, dyshja kanë ndarë ... Read More

Eliona Pitarka zbulon gjininë e fëmijës në formën më të veçantë (Video)

08/01/2021

Aktorja e humorit Eliona Pitarka ka zgjedhur një mënyrë shumë të veccantë për të zbuluar gjininë e bebes që pret. Ajo ka postuar një video ... Read More

Almeda Abazi së shpejti nënë e një vajze, ja emri që ka zgjedhur

05/01/2021

Modelja dhe aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman njoftuan dy muaj më parë se do të bëhen prindër për herë të dytë, ... Read More

Çifti i njohur ndahen pas 18 muajsh martesë

04/01/2021

Aktorja e njohur divorcohet nga bashkëshorti 18 muaj pas martesës. Aktorja e njohur ka bërë apelin për divorc nga bashkëshorti i saj. Kjo është prova ... Read More

I dashuri ndan fotografi krah Adrianës të realizuara gjatë vitit: Më mungon, shihemi së shpejti

31/12/2020

Aktorja nga Gjilani, Adriana Matoshi, gjatë këtij viti ka arritur suksese të mëdha në karrierë, duke bërë që emri i saj të përmendet edhe në ... Read More

Ish-burri i Sasës bëhet baba për herë të parë me gruan e dytë

30/12/2020

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër më të pëlqyerat e publikut. Edhe pse filloi karrierën qysh moti, ... Read More

Vdes aktorja e njohur nga telenovela ‘Rubi’

30/12/2020

Aktorja e parë meksikane Josefina Echánove , ka ndërruar jetë. Lindur më 21 korrik 1928 në New York, ajo ishte një përfaqësuese e denjë e ... Read More