Tag: Aktori

Aktori i njohur rrëfen skenën më të sikletshëm në filmin e fundit: Koka ime ishte tek b*tha e striptistes, ikja si lavjerrës

05/01/2021

Aktori shumë i dashur për publikun, Sejfulla Myftari i njohur si Cekja i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ka folur për xhirimet e filmit ... Read More

“Sëmundje e pabesë”, Gentian Zenelaj zbulon se është infektuar me Covid-19

05/01/2021

Aktori dhe moderator i njohur, Gentian Zenelaj, humbi babanë e tij, pas infektimit me Covid-19 pak ditë më parë, ndërsa së fundmi ka treguar se ... Read More

Almeda Abazi së shpejti nënë e një vajze, ja emri që ka zgjedhur

05/01/2021

Modelja dhe aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman njoftuan dy muaj më parë se do të bëhen prindër për herë të dytë, ... Read More

Me një stil krejt ndryshe, Xhensila habiti ndjekësit me postimin e fundit

04/01/2021

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura ... Read More

E dhimbshme: Vdes aktori i njohur shqiptar

01/01/2021

Vdes aktori i njohur shqiptar. Aktori dhe regjisori i njohur korçar Dhimitër Orgocka është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare, si pasojë e një hemorragjie ... Read More

Gent Zenelaj rrënqeth me fjalët dedikuar babait të tij të ndjerë: Shpirti yt i butë do jetë në jetën tonë përjetë

29/12/2020

Aktori Gentian Zenelaj bëri të ditur ditën e djeshme se kishte humbur babain e tij, si pasojë e Covid- 19. Duke e thërritur ”Babo” me ... Read More

Tolgahan Sayisman feston ditëlindjen, Almeda Abazi i bën dedikimin e veçantë: Fat që të kemi në jetën tonë

17/12/2020

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman feston sot 39-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, partnerja e tij Almeda Abazi ka vendosur ti ... Read More

Almeda Abazi dhe Tolga zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë

15/12/2020

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan, janë në pritje të fëmijës së dytë. Ditën e sotme, Almeda Abazi ka publikuar një video ... Read More

Xhensilën e bën grimerja ‘kukull’, ju mahnit në imazhin e fundit

08/12/2020

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura ... Read More

Bora dhe Donaldi nuk fshihen më/ Çifti shpreh dashurinë edhe në rrjetet sociale

03/12/2020

Donaldi di si ta bëjë të lumtur partneren e tij Bora Zemanin. Së fundmi aktori dhe prezantuesi shqiptar ka realizuar një portret shumë të bukur ... Read More

“Mehmet Kosova” tregon se kujt i ka ngjarë vajza

02/12/2020

“Mehmet Kosova” flet për vajzën: Nuk i ka ngjarë askujt. Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet si “Mehmet Kosova” është bërë baba ... Read More

“Eh çfarë dhëndri kemi”! Tolgahan mëson shqip dhe fansat u çmenden

28/11/2020

Tolgahan ka nisur të mësojë shqip dhe duket se i pëlqen shumë. Aktori turk, i cili ka arsye më shumë se kushdo pasi ai është ... Read More