Tag: aktive

Rudina Dembacaj në pritje të ëmbël? Fotot që ngjallën dyshimet

11/04/2021

Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria dhe së fundmi ka tërhequr ... Read More

“A e meriton Tea gjithë këtë urrejtje?”, moderatorja e njohur i kthehet ndjekësit

10/04/2021

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj. Së fundmi, ajo ka realizuar ... Read More

Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës

07/04/2021

Ndërhyrjet. Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i ... Read More

Do të mbetni gojë hapur, me këto xhinëse del në publik Kida

07/04/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Më e mirë e ëma se e bija, Çiljeta Xhilaga publikon foton e veçantë

29/03/2021

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo ka ndarë një foto në ... Read More

Aurela Basha fotot me ëmbëlsira: Zemra jonë këtë pasdite

28/03/2021

Bashkëshortja e liderit të Partisë Demokratike, Aurela Basha, vazhdon që të jetë aktive në rrjetet sociale dhe të bëjë publikime në “Instagram”. Aurela Basha ka ... Read More

Kida sapo bëri një ndryshim ne pamje, shikoni si po duket

17/03/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Ish-banorja e “Big Brother” rrëfen historinë prekëse të abortit: E dija që nuk kishte shpëtim, barku ishte mbushur me gjak

27/02/2021

Ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit më tepër detaje nga jeta personale. Së fundmi Gerta ... Read More

Kida na prezanton me veturën e saj super-luksoze

26/02/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Kida ndryshon sërish ngjyrën dhe stilin e flokëve, kësaj radhe i ka rënë pikës

25/02/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Kida sapo doli nga frizerja, ka bërë grimin më të veçantë që keni parë

16/02/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Gjira sjell foton më të ëmbël me vajzën, ju shkrijnë me pamjen

12/02/2021

Gjira Kajtazi është këngëtarja që para pak viteve ishte tejet aktive në skenën muzikore shqipare. Ajo ka vendosur që t’i përkushtohet vetëm familjes së saj, ... Read More