Tag: afron

Chelsea i përgjigjet Milanit për super mbrojtësinë

16/01/2021

Chelsea refuzon ofertën e parë kuqezi për Tomori, por akordi gjithësesi afron. Pas shumë emrave të afruar javët e fundit në kuadër të merkatos së ... Read More

Vjen lajmi i shumëpritur për Rosonerët: Calhanoglu-Milan, lajmi i fundit

22/12/2020

Calhanoglu-Milan, afron rinovimi. Hakan Calhanoglu mund të vazhdojë aventurën e tij në Milano për vitet e ardhshme. Çështja e rinovimit është bërë shumë e nxehtë ... Read More

Maldini shfrytëzon raportet e mira me Real Madrid, një tjetë transferim në janar

18/11/2020

“Raporti i miqësisë”, afron një tjetër transferim në janar nga Madridi në Milano? Së shpejti një tjetër Diaz mund të vijë te Milani dhe po ... Read More

Koronavirusi është vetëm fillimi: Shkencëtarët paralajmërojnë më shumë sëmundje si kjo në të ardhmen

25/03/2020

Popullsia jonë në rritje globale po na afron me jetën e egër dhe rrezikojmë nga viruse të reja, paralajmërojnë ambientalistët. Fushata e National Geographic për ... Read More

Producentët fitues të çmimeve “Grammy” punojnë këngën e Arilenës për në Eurovision

04/02/2020

Eurovizioni po afron dhe Arilena Ara, si çdo konkurrent tjetër në eventin më të madh muzikor në Europë, po punon lidhur me performancën e saj. ... Read More

Luiz me lëvdata të mëdha për Klopp para përballjes direkte

14/04/2019

Ndeshja ndërmjet Liverpool dhe Chelsea po afron, dhe David Luiz është kujdesur të jap disa lëvdata për trajnerin e kundërshtarëve. Qendër mbrojtësi brazilian beson se ... Read More

The Balkanista: Shijojeni Shqipërinë, xhevahirin e Ballkanit

31/03/2019

Me verën që po afron, jeni duke menduar se ku dëshironi t’i kaloni pushimet verore? Pavarësisht nëse jeni mjaftueshëm me fat që të jetoni në ... Read More