Tag: afrohet

Përfundon ndeshja mes Interit dhe Venezias

27/11/2021

Interi vazhdon me fitore, mposht Venezian dhe i afrohet Milanit e Napolit. Interi ka fituar me rezultat 2-0 në udhëtim te Venezia në ndeshjen e ... Read More

Punë e kryer, për këtë skuadër do të luajë Salah

24/11/2021

Mohamed Salah, do të mbetet në Liverpool. Sipas TEAMtalk, Liverpool po i afrohet një marrëveshjeje që do të shohë Mohamed Salah të nënshkruajë një kontratë ... Read More

Sulmuesi anësor i Milanit transferohet në Rusi

03/09/2021

Sulmuesi i Milanit, Samu Castillejo po i afrohet bashkimit me skuadrën ruse CSKA Moskë në një marrëveshje huazimi. Sipas Maxim Fridman të Eurostavka shkruan në ... Read More

“Ju a po talleni me ne?”, zbulohet arsyeja pse u thye raporti ndërmjet Barcelonës dhe Leo Messit

07/08/2021

Kapitulli i Lionel Messit ka përfunduar në Barcelonë. Argjentinasi po afrohet gjithnjë e më shumë një marrëveshjeje me Paris Saint-Germain pas largimit nga “Camp Nou”, ... Read More

Një tjetër bomber francez po transferohet tek Milan

28/07/2021

Jo vetëm Giroud, një tjetër bomber francez tek Milan!. Me Kaio Jorgen që po i afrohet Juventusit, Milan ka kthyer sytë e saj në një ... Read More

Transferi suprizë i Milanit

14/07/2021

Warren Bondo i afrohet Milanit. Mesfushori i lindur në 2003 – shpesh i cituar si pranë kuqezinjve ditët e fundit – është një hap larg ... Read More

Maldini ia bën ‘mat’ Interit për Kessien, zbulohet e vërteta

30/06/2021

“Milani rrit ofertën për Kessie, i afrohet pretendimeve…” Milani nuk dëshiron të humbasë Franck Kessie, kontrata e të cilit pritet të skadojë në qershor 2022. ... Read More

Marseille mposht Monacon, i afrohet kreut

12/12/2020

Marseille i afrohet kreut. Sot u luajt ndeshja ndërmjet Marseille dhe Monaco, e vlefshme për xhiron e 14-të të Ligue 1. Vendasit e nisën takimin ... Read More

Shpallja e nominimeve të “MTV VMA”, kjo shqiptare mbetet jashtë

24/07/2019

09:44 | 07/24/2019 Po afrohet ngjarja më e madhe në industrinë e muzikës. “MTV Video Music Awards” do të mbahet më 26 gusht, ndërsa mbrëmë ... Read More

Rexhepi: Ja dobitë që i ka trupi nga agjërimi

01/06/2019

Muaji i shenjtë i Ramazanit po afrohet drejt fundit dhe shumë prej agjëruesve janë të interesuar të dinë dobitë që ka trupi i njeriut nga ... Read More

Paraqitja e Rita Orës ndër vite në eventin “Met Gala”

02/05/2019

Po afrohet dita e ceremonisë së ndarjes së çmimeve "Met Gala". Rita Ora përmes rrjeteve sociale ka kujtuar paraqitjet e saj ndër vitje në këtë ... Read More

Milan të vendosur, ky është trajneri që synohet të afrohet në ‘San Siro’

07/04/2019

Milan të vendosur, ky është trajneri që synohet të afrohet në ‘San Siro’ Duket se skuadra e Milanos nuk do të bëjë edhe shumë gjatë ... Read More