Tag: afër

Sulmuesi i Napolit drejt largimit

17/01/2021

Milik afër kalimit të Marseille. Sulmuesi i Napolit, Arkadiusz Milik është afër që të transferohet të Marseille ngase klubi francez ka rritur ofertën për polakun. ... Read More

Juve afër transferimit të këtij lojtari

12/01/2021

Juve afër transferimit të Scamaccas. La Gazzetta dello Sport ka shkruar se Juventus praktikisht është pajtuar me Sassuolon për Gianluca Scamacca, duke nënshkruar me sulmuesin ... Read More

Lamtumirë Milan, lojtari i njohur po transferohet të ekipi nga Serie A

12/01/2021

Pas Duarte, ylli tjetër i Milanit afër largimit. Fiorentina është shumë afër të transferojë yllin e AC Milanit, Andrea Conti. Sipas SportItalia, 26-vjeçarin dëshiron këtë ... Read More

Basaksehir po ia merr yllin Milanit

10/01/2021

Basaksehir shumë afër të kompletojë transferimin e yllit të Milanit. Basaksehir është duke provuar transferimin e mbrojtësit të AC Milanit, Leo Duarte. Sipas disa mediave ... Read More

Milani afër transferimit të super lojtarit

10/01/2021

Milani afër transferimit të Soualiho Meite. Milani është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Soualiho Meite nga Torino. Sipas asaj që raporton Sky Sport ... Read More

Simakan ngacmon Milanin me këtë postim

05/01/2021

Simakan te Milani, e kryer? | Postimi intrigues i francezit! Mohamed Simakan është afër transferimit te Milanit dhe tashmë kanë mbetur detajet e fundit që ... Read More

Zbulohen detaje të kontratës se re, Real Madrid afër të firmosë me Alaba

02/01/2021

Real Madrid afër të firmosë me Alaba. Real Madrid thuhet se është afër të transferojë mbrojtësin e Bayern Munchen, David Alaba. Real Madrid dëshiron të ... Read More

Tri mënyra të thjeshta për të shmangur virusin në shëtitjen tuaj të radhës

30/12/2020

Tani me sezonin e gripit afër, është me rëndësishme se kurrë më parë të ruhemi nga coronavirusi. Nga shmangia e mikrobeve në banjat publike, te ... Read More

Zidane – Real Madrid, po ndodh ajo qe nuk e ka pritur askush!

20/12/2020

Zidane afër rinovimit të kontratës me Real Madridin. Zinedine Zidane duket se e ka mbështetjen e bordit të Real Madridi edhe për disa vite. Edhe ... Read More

Ylli i madh afër rinovimit me AC Milanin

15/12/2020

Çalhanoglu afër rinovimit me AC Milanin. Reprezentuesi i Hakan Çalhanoglut do takohet me Milanin nesër për të diskutuar rinovimin e kontratës. Sipas Tuttosport, të dy ... Read More

Ndodh një herë në 800 vjet, merrni batanijen dhe bëhuni gati të shikoni “Yllin e Krishtlindjes”

13/12/2020

01:58 | 13 Dhjetor 2020 Dy planetët më të mëdhenj të sistemit tonë diellor do të jenë më afër se kurrë për të krijuar “Yllin ... Read More

Punë e kryer, Alaba afër transferimit të gjiganti evropian!

11/12/2020

Alaba shumë afër Real Madridit. David Alaba është pranë kalimit në Real Madrid. Mbrojtësi i Bayern Munchenit s’po e gjen gjuhën e përbashkët me skuadrën ... Read More