Tag: 1130

Maldini gjen përforcimin e ri në Milan, vjen nga Barcelona

09/12/2019

11:30 | 9 Dhjetor 2019 11:30 | 9 Dhjetor 2019 Milan kërkon një mbrojtës për afatin kalimtar të janarit. Sipas të përditshmes sportive katalane “Sport” ... Read More

Mourinho bën rikthim të pabesueshëm në Premierligë

16/10/2019

11:30 | 16 Tetor 2019 11:30 | 16 Tetor 2019 Jose Mourinho është gati të kthehet në punën e tij si menaxher. Portugezi ka mbetur ... Read More

FFK zbulon orën e shitjes së biletave për ndeshjen ndaj Gjibraltarit

23/09/2019

11:30 | 23 Shtator 2019 11:30 | 23 Shtator 2019 Federata e Futbollit të Kosovës ka konfirmuar orën e saktë se kur do të dalin ... Read More

Ndodh edhe kjo: Icardi e paditë Interin, kjo është arsyeja

31/08/2019

11:30 | 31 Gusht 2019 11:30 | 31 Gusht 2019 ‘Lufta’ mes Mauro Icardit dhe Interit nuk ka fundit, madje duket se ajo veç sa ... Read More

Sot nuk është dita e Barcelonës, lajm i keq nga Messi

28/08/2019

11:30 | 28 Gusht 2019 11:30 | 28 Gusht 2019 Barcelona vazhdon të jetë në pritje për rikuperimin e kapitenit, Lionel Messi. Lionel Messi vazhdon ... Read More

Mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit zgjedh numrin te Man Utd

07/08/2019

11:30 | 7 Gusht 2019 11:30 | 7 Gusht 2019 Harry Maguire do të vesh fanellën me numër 5 te Manchester United. Reprezentuesi anglez këtë ... Read More

Monaco synon transferimin e yllit të Juventus

03/08/2019

11:30 | 3 Gusht 2019 11:30 | 3 Gusht 2019 Skuadra e Monaco po synon të vazhdojë me përforcime, para fillimit të sezonit të ri ... Read More

Kjo është lista e artistëve që do performojnë sot në ‘Sunny Hill Festival’

02/08/2019

11:30 | 2 Gusht 2019 11:30 | 2 Gusht 2019 Sot starton ‘Sunny Hill Festival’. Një nga organizimet më të mëdha muzikore që mbahen në ... Read More

Zgjim në 5 e 30 të mëngjesit, pa telefona dhe tualete – stërvitja strikte e skuadrës së Bundesligës

22/07/2019

11:30 | 22 Korrik 2019 11:30 | 22 Korrik 2019 Shumica e ekipeve kanë zgjedhur vendet me mot të ngrohtë për të zhvilluar përgatitjet para-sezonale, ... Read More

Neymar kthehet në kampin stërvitor të PSG, e ardhmja e tij vazhdon të jetë në ‘mjegull’

15/07/2019

11:30 | 15 Korrik 2019 11:30 | 15 Korrik 2019 E ardhmja e Neymar JR vazhdon të mbetet në një udhëkryq të madh. Ylli brazilian ... Read More

Silva: Dua që Neymar të qëndrojë, por të jetë i lumtur

30/06/2019

11:30 | 30 Qershor 2019 11:30 | 30 Qershor 2019 Neymar JR është emri që po zë hapësirat më të mëdha në mediet botërore, sidomos ... Read More

Pas dështimit me De Ligt, Barca kërkon një tjetër lojtar të Ajax.

29/06/2019

11:30 | 29 Qershor 2019 11:30 | 29 Qershor 2019 Skuadrat e mëdha të Evropës vazhdojnë të trokasin në derën e Ajax, në kërkim të ... Read More