Sherr me thika në Sauk, i përfshirë edhe kandidati i LSI. Ja çfarë ka ndodhur

Sherr me thika në Sauk, i përfshirë edhe kandidati i LSI. Ja çfarë ka ndodhur

Zbardhen detaje të reja nga sherri pranë zyrave të LSI në Sauk të Tiranës.



Gazetarja Dorjana Bezat raporton se në konflikt është përfshirë edhe kandidati për deputet në listën e LSI për Tiranën, Klodian Doko, i renditur i 32-ti.

Ndërkohë, nga sherri me thika ka mbetur i plagosur vëllai i kandidatit për deputet, Roland Doko, si dhe shtetasi Oltjan Doko.