Plagosje me armë zjarri në Lezhë, zbulohen detajet e para

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, zbulohen detajet e para

Një plagosje është shënuar në Lezhë gjatë mëngjesit të sotëm. Raportohet se është plagosur me armë zjarri një shtetas në Balldre.Sipas burimeve është plagosur Hilë Gjini, teksa mësohet se autori është një banor i zonës. Nuk dihet shkaku i ngjarjes. Policia dhe grupi hetimor gjenden në vendngjarje.