Goditi të ëmën me dru, arrestohet 41-vjeçari në Bulqizë

Goditi të ëmën me dru, arrestohet 41-vjeçari në Bulqizë

Një 41-vjeçar në Bulqizë është arrestuar nga uniformat blu, pasi ka dhunuar fizikisht nënën e tij.Mësohet se, pas marrjes së njoftimit se shtetasi me iniciale L.Xh. ishte duke i rrezikuar jetën të ëmës në banesën e tij, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka neutralizuar dhe vënë në pranga 41-vjeçarin.

Bëhet me dije se L.Xh. e ka dhunuar nënën e tij duke e goditur me dru, ndërsa ajo ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. 41-vjeçarit, gjatë kontrollit që iu bë, iu gjetën në trup edhe dy thikë.