Detaje nga plagosja në Kavajë/ Autori njihej me të plagosurin, sherri nisi për…

Detaje nga plagosja në Kavajë/ Autori njihej me të plagosurin, sherri nisi për…

Gazetarja Dorjana Bezat raporton detaje nga plagosja e mesnatës në Kavajë. Emiljano Sina është autori i ngjarjes i cili është me precedent penal në fushën e armëmbajtjes pa leje.Ndërkohë mësohet se ai njihej me Shkelzën Shehun dhe në fjalë e sipër kanë bërë sherr, që ka degraduar në përdorimin e armës dhe plagosjen në këmbë të 34-vjeçarit.