45-vjeçari është qëlluar me dy plumba në Peqin, dyshohet se nuk është banor i zonës

45-vjeçari është qëlluar me dy plumba në Peqin, dyshohet se nuk është banor i zonës

Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja e 45-vjeçarit në Peqin, trupi i pajetë i të cilit u gjet në afërsi të lumit Shkumbin.


Gazetarja Klodiana Lala bën të ditur se viktima ka dy plagë me armë zjarri, përkatësisht një pas shpinës dhe një anësore nga brinjët.

Nga të dhënat e para nga Prokuroria, 45-vjeçari dyshohet se është vrarë mëngjesin e kësaj të diele ose mbrëmjen e kaluar, por jo më herët. Ende nuk është bërë identifikimi i viktimës, por “BalkanËeb” mëson se nuk ishte banor i Peqinit.