Zyrtare: Barcelona kompleton transferimin e super yllit

Zyrtare: Barcelona kompleton transferimin e super yllit

Tashmë është edhe zyrtare, Memphis Depay është futbollisti më i ri i Barcelonës.

Njoftimi ka ardhur nga vet klubi spanjoll.

Në llogarinë e tyre në Twitter Barcelona me anë të një ikone të luanit njoftoi afrimin e Depayt te klubi i tyre.

Ai ishte pjesë e Lyonit që nga viti 2017 ku ka bërë 139 paraqitje dhe ka shënuar 63 gola.

TAGS